Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

:D

nemoj da te brine

jedan drugi strucnjak je skoro ustvrdio kako je zadar vidjen za 4to mesto, od tad imaju pobedu i dva poraza i na najboljem su putu da izgube i trecu

i najbolji grese :fantom:

 

Link to comment

bog da mu dusu prosti :(

inace kad pomenu najboljeg, gledam skoro na tjubu, neku od onih kolekcija najjacih™ tajmauta sa ex yu prostora

i sad ono klasika psovanje, vatanje za gusu, i slicne redovne motivisuce aktivnosti

 

ali svaki treci, cetvrti klip  bajic koji jebe mater i naglasava ekipi da redovno primaju plate. i tako u krug, ko o cemu bajic ih podseca koliko je 1 mile velikodusan kad su pare u pitanju :)

nije ni cudo sto je nedostizna klasa za ostale

Link to comment

prati neko ovogodisnju buducnost?

ja odgledao 1 i po utakmicu

u cemu je tajna njihovog uspeha? dzikic?

posto im je ekipa na papiru "teska" kao i x godina unazad. gomila za europske standarde osrednjih igraca

bez namere da potcenjujem, ali ja kod njih ne vidim igraca kog bi nesto posebno zeleo u zvezdi

vidim, gordic im (statisticki) najbolji igrac, a on je meni uvek bio onako za rezervnog pleja neke el ekipe. ne vise od toga

a oni em gaze u aba i manje vise su obezbedili prvo mesto. oba puta dobili zvezdu, dobili cedevitu, pa i drugi put u evrokupu

veceras pobedom u italiji, vec posle 4 kola obezbedili prolaz u cetvrtfinale

 

definitivno odlicne rezultate prave za sad

 

 

 

Link to comment

Igraju dobro, naročito šutiraju ludački dobro, jbg. imaju dosta igrača s odličnim šutem. Ova ekipa se razlikuje dosta od onih pre - ima mnogo crnogorskih mlađih igrača (Ivanović, Popović, Starovlah, Ilić, oba Nikolića). Mislim, ako sad ne uzmu, čini se da nikad i neće.

Link to comment

Ako pobede sutra Budućnost onda ima smisla.
Sad tek videh da je Cedevita promašila oba bacanja na 3,8 do kraja i da je njihov centar napravio faul kod skoka.
Kakvo epsko samoubistvo.

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...