Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

dinamik opet izgubio u produzetku, vec drugi put volsebno izvuku produzetak, a onda tamo glatko izgube, mozda nisu dovoljno spremni. krstic oplodio.

 

citam da je i varda plodio ono malo sto je igrao, ali crkne posle par minuta. ako se dovede u red bice on dominantna pojava u aba 2 ligi.

 

vrsac dobio 50 razlike u gostima   :D

Edited by Nikodije
Link to comment

dinamik opet izgubio u produzetku, vec drugi put volsebno izvuku produzetak, a onda tamo glatko izgube, mozda nisu dovoljno spremni. krstic oplodio.

 

citam da je i varda plodio ono malo sto je igrao, ali crkne posle par minuta. ako se dovede u red bice on dominantna pojava u aba 2 ligi.

 

vrsac dobio 50 razlike u gostima   :D

pa vrsac je ocigledno medju najspremnijim ekipama u toj ligi

po do sad prikazanom, favorit broj 1 za prvo mesto

a dobili su muceni ohrid koji sa druge strane deluje kao najgora ekipa lige

 

u cacku u toku klasik borac-lovcen, ima prenos na areni

borac ocekivano dominira 20ak razlike :fantom:

Link to comment

zanimljiva utakmica

borac vodio 18 na poluvremenu, lovcen se vratio u trecoj u jednom momentu izjednacili, na kraju trece ipak +8 za borac

prangijaju za tri i jedni i drugi ko blesavi :D

Link to comment

au jbt, kakve gluposti borca u poslednjem minutu i evo produzetka

imali su na 45 sekundi do kraja loptu i +2, dakle idealna situacija da se odigra brzi napad i time ostave sebi vremena za jos jedan

nikom to ne pada ni na pamet, dave nesto, a onda pesakovic da li iz te idej (mada sumnjam) pripaljuje trojku iz neizgradjene situacije, jedva dobacuje do obruca i ostavljaju 26 sekundi lovcenu za napad

tu opet imaju kao nacrtanu situaciju da brzo prave faulove (jedan im fali do bonusa) i u najgorem slucaju ostave sebi maltene pun napad pri neresenom rezultatu

ne oni prave prvi faul na 15 sekundi do kraja, neko iz lovcena promasuje na 3 sekunde do kraja i drugi lik iz odbojke ubacuje za nereseno  :isuse:

Link to comment

Propustio si dva kljucna propust tu. Kad na plus 5 ne preuzimaju na fler blokadi i popuse trojki i kad Todorovic na plus 4 ne koristi mali faul nego pusta coveka da polozi. Ovo ostalo je sve bilo rezonski. Pesakovicev sut je bio otvoren (mada ga je sutnuo kao da je bio u kontaktu), a odluka da se brani poslednji napad je ok.

 

Ovo nije smelo da bude blizu posle plus 18 na poluvremenu. Rasko zaboravlja da odmori igrace, da neke druge uvede s klupe, pa se tako setio da izvede Malinu tek pet minuta do kraja kad je morao da ga ima na terenu. Micica drzi 30 minuta u igri i onda zavrsava bez njega, Carapica se setio tek u produzetku, Pesakovica tek pred kraj cetvrte. Borcu mnogo nedostaje defanzivna petica. Neka sajla koja ce samo da skace, brani pik i zavrsi zicer. Osim toga, to je sasvim fin tim za ovaj nivo.

Link to comment

gledao sam na ocajnom strimu, na kraju sam propustio poslednjih minut i nesto produzetka jer se "zamrzao"

jbg, meni slabo sta ima logike u opisanoj situaciji

 

da bukvalno je u nekom 36 minutu izveo najpre malinu, onda i micica, a do tad su igrali cini mi se celo drugo poluvreme. tad je bilo vreme da ih vraca nazad za zavrsnicu (posle malo odmora), a on ih tek tad izvodi, pa onda opet vraca malinu pred sam kraj

 

ali kako je neuobicajeno smiren na to :) nema psovanja, dernjanja, itd doduse, ne znam ni koliko je dobar taj pristup, posto je vise zvucao kao neki strucni konsultant, nego trener ekipe

 

centra kao traze vec dugo vremena. trebao je mladen pantic da potpise pre nekog vremena po ko zna koji put za borac (igrao je cak i onu prijateljsku protiv fenera), ali nista od toga, valjda je zabo nesto napolju

 

i malina koji nikad nece odrasti :D ne moze on a da ne pokusa "uzeti slavu" sutevima sa 8-9 metara kad za tim nema potrebe. sa druge strane, jbg za ovaj nivo je teodosic. imao je npr onu prelepu asistenciju djokovicu na utrcavanje i lagan zicer

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...