Jump to content
IGNORED

Nedeljnik


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Pa zapravo sam sada iznenadjen da je doticna poznata forumskim organima.

Anyhow, to govori i o kakvoci autora. Koliko vidim, pisala im je i za neki pokusaj bloga koji su imali

pa meni je gospa zorica posebno prirasla za srce, josh od samih pochetaka nedeljnika, kad sam zelela da se zauvek zaljubim u neki riplejsment nina i\ili\ vremena. imala sam dobru volju i tada i sad, ne moze se reci. dok ih nisam videla na televizoru (lalica i apostola), a onda i chitala apostolove pokushaje u politiki, kako da pishem a da ne nachnem protestanckog etichara (to je bilo dosta muchno). a ja sam odvec stara da bih morala da odvajam lik od dela ^_^

 

Meni je nedeljnik sasvim ok. Nije sad nešto revolucionalno, ali ima šta da se pročita i raznoliko je.

ima shta da se prochita, jeste, i raznoliko je, ali stvarno nisam u prilici da se svaki put psujem sa novinom, najedim se mnogo :lolol:

 

to je generacijska stvar, a mene moja generacija plus minus sredovechnih stambeno obezbedjenih poreskih obveznika uzasno nervira. suvshe smo matori da bismo fond rechi, ukoliko ga imamo, sluzbeno krnjili zargonom 21 veka (ili bilo kojim drugim), to (vishe) nije nashe. suvishe smo matori da koketiramo sa  bilo chime, moglo je da se koketra u pogledima pre 25 godina, sad je gotovo, mi smo korumpirani zivotom. svako javno serendanje je besmisleno, ako nije produkt profesionalne analize i promishljanja. lonac je razbijen i mleko prosuto :(

 

ali ok. uzecu u delfima za dinar, ako pitaju da li hocu, seticu se. i onda cu da se nauzivam dok ne poludim od neke budalashtine :lolol: (i od zorice. ali da ne bude da kenjam preterano, intervju npr sa poslednjim dobricom je bio odlichan, nachisto me prosvetlio glede poznog dobrice, bilo je tu i josh dosta dobrih stvari, ne mogu da kazem).

Edited by gospa buba
Link to comment

Pohvalio bih Nedeljnik za intervju sa Bekom od pre dve i po godine. Svaka rečenica bila je definicija našeg društva. Jedino što sam mogao da zamerim da ga daje kao penzioner, koji gleda da se potpuno povuče iz poslova u Srbiji.

Par meseci kasnije je pucano na njega, pa mi je jasno da mu je bilo jasno da je višak u novim odnosima.

 

Generalno intervjui su uz članke Pantelića najbolji segment.

Link to comment

Pohvalio bih Nedeljnik za intervju sa Bekom od pre dve i po godine. Svaka rečenica bila je definicija našeg društva. Jedino što sam mogao da zamerim da ga daje kao penzioner, koji gleda da se potpuno povuče iz poslova u Srbiji.

Par meseci kasnije je pucano na njega, pa mi je jasno da mu je bilo jasno da je višak u novim odnosima.

 

Generalno intervjui su uz članke Pantelića najbolji segment.

intervjui su dobri, tu nema priche.

Link to comment

O jbt, zavrsis jedan kurs za tviter borkinju i odma te proglase trudnim <_<

 

A citao sam i interviju sa Boskom Cetnikom, veoma neprijatno stivo

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

znam da nedeljnik nije omiljen ovde al se žrtvujte ovoga puta, nećete pogrešiti

 

jubilarni broj za 10. rođendan

kostić, ljosa…

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...