Jump to content
IGNORED

Nedeljnik


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Mira AP mi obično ide na živce, ali totalni rispekt za ovo, za razliku od gomile svih naših novinara kojima možeš da kažeš u emisiji bilo fucking šta i niko te ni ne pogleda čudno, kamoli pitanje da postavi, ovaj je zaslužio svako gaženje koje je dobio.

 

A Nedeljnik, jebo te, fact checking na nivou.

 

 

nek ipak jede govna mira

 

Ona je teška govnara. Zar se nije probila kao mlada novinarka kada je zloupotrebila poziciju i tajno snimala u nekom zatvoru neke ispovesti, bez znanja zatvorenika i onda to objavila?

Link to comment

Evo ga majstor-mega-urednik mister Lalić na Pinku, kakav car - početak odbrane i glavni argument mu je da ih je ovaj picopevac iz amerike i glumac prodavac polovnih kola zavlačio više od mesec dana oko intervijua i to mu je glavni argument što je verevao da je 'stvarno'  :isuse:  :isuse:  :isuse:  :lolol:  :lolol:  :lolol:

 

Boli uvo Lalića, postao je najzad svetska medijska figura, svi pišu o njemu, svi ga zovu i svi ga znaju  :fantom:

 

sad tramp da uleti s advokatima i kaze, upropastili ste mi predsednicki kandidaturu, pare na sunce.

Link to comment

Све и да ово јесте њихова преписка која јесте тачан, прилично је longshot из ње извући за насловну страну "Izvinjavam se Srbiji" и то стрпати на насловну.

http://www.nedeljnik.rs/media/portalnews/2016/Oct/13/o/Suzanne.JPG

 

”I have apologised before to the Serbians for the actions and our policy primarily Clinton's." Извучено је из контекста и могуће је да уопште није тачно. Распоред на насловној страни сугерише да се извињава за бомбардовање Србије.

 

Друга ствар која је много битна је одобрење за објављивање. Да ли су послали преломљен текст и насловну на ауторизацију?

Из преписке се чини да уопште нису, а најважнија ствар овде је управо насловна, а не нека кратка генеричка питања.

 

У сваком случају огроман фејл редакције, из ког се сад још горе ваде.

Дешавало им се то и прошле године са интервјуом владике Јована, и тад су им сви други били криви.

Edited by vathra
Link to comment

Obećao joj je da će joj dovesti Tarantina (negde oko 6 minuta), tad kad je promovisao Srpske ožiljke,

pa ga je posle par godina pozvala i ispresavijala oko Tesle.

Obećao je da neće više gostovati kod nje.

 

Inače je kandidat na predsedničkim izzborima. 

 

Vladimir Rajcic @vladimir_rajcic

Vladimir Rajcic kandidat za Predsednika Republike Srbije 2017- Novo lice za bolju Srbiju-Vladimir Rajcic candidate for President of the Republic of Serbia 2017.

Link to comment

Nek ostane zabeležen i epilog tužnog slučaja Lalića i ostalih glupaka iz tzv. Nedeljnika.  :fantom:

 

Rođeni Pećanac i ikona Hollywooda ih izvozao ko mlade majmune i magarce kakvi jesu, a nije potrudio ni da sam smisli 'interviju' već je prepisao tuđu šalu-komiku iz prošle godine  :lolol:

Red bi bio i da im je usput izvukao bar nekoliko hiljada $$$ na ime troškova 'posredovanja', dok ih je vukao za nos više od mesec dana...

 

Cu4V5cUWcAA-ZNq.jpg

 

http://zicer.org/2015/12/19/tramp-se-izvinio-srbima-zbog-bombardovanja/

 

http://zicer.org/2016/10/15/zicer-se-izvinjava-za-trampovo-izvinjenje/

Link to comment

to je kao neki novi njuz? samo bez (ochiglednog) apsurda?

 

Ne mogu da provalim. Nekad imam utisak da piše jedna osoba. Nekad da ih je više. Nekad da su neki nacionalisti, nekad da su gejevi.

Mislim, nemam pojma...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...