Jump to content
IGNORED

Nedeljnik


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Prošle nedelje dobila keva u Laguni uz neku knjigu - poklon knjiga povodom 10. rodj Zoran Djindjić i nedovršena država.

Iz poštovanja prema njemu nikada ne bih stavio njegovu sliku i ime na takvo "izdanje". U rangu onih Blic izdanja školske lektire.

Link to comment
  • 5 months later...
Niko da pomene el grande intervjue u zadnjih par brojeva ili Kako su od ubrusa postali toalet papir. 
Podeli sa nama da ne brljamo po guglu...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
21 minutes ago, Frank Pembleton said:

Podeli sa nama da ne brljamo po guglu...







... Shiit has hit the fan
 


Bio u Laguni i uz knjigu daju Nedeljnik, jel, i cura koja radi kaže koleginici “nemoj njemu, Dačić je unutra” . Ja se nasmejem i kažem Hvala što brinete i klimnem glavom, a ona doda u fazonu “nije jedini, samo sipaju ove sa vlasti” - pretpostavljam da je bio još neki intervju. 
Mislim se dosta mi je i Ugrica a kamo li Svinjče Ivica i Novogodišnji intervju. 
 

Ne, znam, možda sam pogrešno informisan, al vazda su mi bili truba pa sad dodjoh da likujem :fantom:

Edited by John Coltrane
Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:

“nije jedini, samo sipaju ove sa vlasti” 

lupa gluposti

 

prošle nedelje je taj veliki intervju je bio sa obradovićem, ove za rađom. ovaj sa rađom je baš dobar, o želimiru ne bih trošio reči da ne budem pogrešno interpretiran

:fantom:

 

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

lupa gluposti

 

prošle nedelje je taj veliki intervju je bio sa obradovićem, ove za rađom. ovaj sa rađom je baš dobar, o želimiru ne bih trošio reči da ne budem pogrešno interpretiran

:fantom:

 


To je ta grobarska veza Dačić-Zoc :tongue:

Znam da ih ti voliš, meni su užas- pisali smo već. 
Iza tema broja i senzacionalostičkih naslova se kriju opšta mesta i obično “poverljivi izvori” koji nam otkrivaju kako se raspala YU ili šta se krije u arhivinDB :ph34r: Tanki su da tanji ne mogu biti. 
 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Odgovoricu samom sebi.

U samom broju koji sam kupio online za 299 dinara plus provizija, uopste nema teksta Mrdjana Bajica, vec se radi o novinarskom tekstu. Objasnjenje lejera Mrdjana Bajica moze se besplatno procitati na 

 

https://www.nedeljnik.rs/mrdjan-bajic-o-generalstabu-i-ilustraciji-u-nedeljniku-najpre-ga-dve-i-po-decenije-drzite-polupanog-a-onda-ga-otudjite/

 

A evo i teksta iz stampanog izdanja, jebo im ja bas mater bezobraznu

IMG_20240403_180305.jpg

IMG_20240403_180337.jpg

IMG_20240403_180400.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...