Jump to content
IGNORED

YFFootball 2016/17


Recommended Posts

6 minutes ago, freakns said:

znaci da udjem u playoff treba da dobijem titjer... done!

i treab Miljenko da izgobi ili da ima 8 poena manje od mene... Miljenko, ako ne izgubis, trazicu da te banuju!

 

a ja ako s ovim raspadom udjem u playoff, onda sam stvarno carobnjak!

ne sećam se da sam ikada izgubio od tebe

Link to comment
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    21

  • Ros

    18

  • zoki

    11

  • Apollo Creed

    10

Top Posters In This Topic

7 minutes ago, freakns said:

ne znam sta pricas... ti uvek izgubis od mene... sem onog jednog finala, i dalje nikome nije jasno kako je Bortles bacio 15TD u toj tekmi... ti si najobicniji Mandingo u pokusaju

lol, sreća tvoja pa mi firma ne da se zajebavam po yahoo sports sekciji...

Link to comment

sreca tvoja da imas firmu :P

 

2008: Retired Pirates - teachers 81-86 (0-1)

2009-2010, nisam igrao

2011: Retired Pirates - NY 127-143 (finale, jebali te Sproles i Wes Welker) (0-2)

2012: Retired Pirates - NY 108-110, 153-94 (1-3)

2013: Retired Pirates - NY 96-52, 128-106 (3-3)

2014:  Retired Pirates - NY 66-45 (4-3)

2015: Retired Pirates - NY 77-98 (4-4)

2016: Retired Pirates - NY 50-83 (4-5)

2017: Retired Pirates - NY 56-83 (4-6)

 

Pa ja s tobom imam negativan skor?! Ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Idem da se obesim :(

Link to comment
59 minutes ago, freakns said:

znaci da udjem u playoff treba da dobijem titjer... done!

i treab Miljenko da izgobi ili da ima 8 poena manje od mene... Miljenko, ako ne izgubis, trazicu da te banuju!

 

a ja ako s ovim raspadom udjem u playoff, onda sam stvarno carobnjak!

Imas srece jer sam u prethodnom kolu, izgubio sa 108 datih poena (moj ofanzivni rekord sezone).
Secam se onog finala protiv tebe; cini mi se da je dan-dva pred finale, topik bio najaktivniji od kada postoji.:biggrin:

Link to comment

14 poena prednosti, teacher ima jos kickera... drugim recima, Pittsburg ce sutnuti 5 FG u MNF...

jer tako ide ceo mec.

Olsen je bio late out, pa sam startovao njega, a ne Thomasa, koji je zavrsio sa 8 poena. Baldwinu poniste TD, vrate Seattle na 1yds. oni posle postignu TD, ali meni 6 poena manje. kod teachera, jebeni Jones nije ni igrao u regularnom delu. prvo nosenje u produzetku. bum, 20yds TD... Newton celu tekmu go kurac. na 4min pre kraja imao 7 poena, i Carolina gubila 17 poena. znaci gotova tekma. taman da Newtono nabije jos 11 poena.

i tako... i onda se ja jos cudim kako me teacher dobije. eto kako. ode u Negotin pre svakog meca da se posavetuje sa baba Vangom

Link to comment

Pazi ga sto kuka.:biggrin:
Moj duo iz Atlante, cele sezone skoro nista ne donosi (5 poena ukupno sinoc), dobro je da sam i bio u borbi za playoff. Kada mi najvise poena u kolu donese kicker, onda je sve jasno.

Link to comment
34 minutes ago, teacher said:

kako kenjaš, isuse. skoro svi su ti dvocifreni, jedino si se zajebao sa olsenom

teacheru, to se zove dobar i izbalansiran tim! a ne ko tvoj "daj boze da me usere" tim

 

vidis ovog nesretnog Miljenka, all eggs in single basket, i kada Atlanta ne igra protiv Tampe, ne moze da predje 50 poena!

 

ako vas dvojica udjete u playoff, NFL fantasy ce se samoukinuti. i gde je ona makedonska pickica da mi pruzi podrsku kada je najvaznije?! 

Link to comment

0:01 4th - LAR 1st & 10, at LAR 24

Jared Goff passed to Pharoh Cooper to the right for 1 yard gain. lateral to Tavon Austin. Tavon Austin fumbled. Brandon Graham recovered fumble and returned for 16 yard touchdown
 
pa ovo bre treba zakonom zabraniti... 8 jebenih poena. za koje kurcevo zdravlje?! usput mu je i McCoy imao 9 u produzetku... ma mrs
 
i sada trebaju Collison, Julius Thomas i Stills da skinu 19 poena. ne bi me cudilo da Collisona optuze za terorizan, Stillsa suspenduje liga jer je popreko pogledao igraca NE kada su istrcavali na teren, a Thomas bude out jer nije uspeo naci stadion. uz moju srecu, nista me nece iznenaditi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...