Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

ne znam da li je neko razmisljao o milosu?na zalost, nisam se na vreme informisao o prevozu na milos, pa je otpalo za ovu godinu, ali dogodine...smetaj je od 28 do 40 evra po apartmanu u junu i septembru, po danu. ostrvo je apsolutno fantasticno jedino je malo nezgodno za doci. idu trajekti iz pireja nekih 5-6 sati, a ima redovna avio linija iz atine (40 min) i cena je oko 90? povratna po osobi. olympic airways leti dva puta dnevno tamo-onamo. ostvro je malo i moze se relativno lepo istraziti.na primer:papafragas-beach.jpgeast-hivadolimni-beach.jpgkapros-beach.jpgkleftiko-beach.jpgvise ovde...jaaaaaaaaoooooo... otkud sam isao ponovo na taj sajt. izludecu. angry.gif
Pa ovaj Milos je pizdarija. Gde su ga skrivali do sada? Kakvi su gosti, jel ima mladjarije?
Link to comment

malo opreza nikad ne škodi. kao i slike na razglednicama i slike na sajtovima su obično pravljene početkom juna ili oktobra, dakle u periodima kada samo hrabri odlaze da se brčkaju. docrtajte fotošopom još hiljade glavica po plažama i dobićete verovatniju sliku onoga što vas očekuje.naravno, moguće je da je milos izuzetak (i 1 firsthand demanti bi bio super), ali me surovo iskustvo uči da se čuda retko događaju.

Link to comment
prosle godine!? haha, pa mi smo se onda mimoisli sa gazzom :D bilo je jedno tri neprijatna dana pocetkom septembra ali se kasnije smirilo. medjutim, takve dane valja pretvoriti u istrazivacke, unutrasnjost ostrva je takodje genijalna.gazzo, nije mi bas jasno gde si bio, u vasilikiju ili nikitasu?
bio sam u ag. nikitasu i bilo je fenomenalno. vreme je na pocetku bilo u najmanju ruku cudno ali nam se dopalo - mi nismo neki beach tipovi tako da smo upravo jezdili ostrvom uzduz i popreko, zavitlavali se po gradu i po raznim selendrama u unutrasnjosti, visili po tavernama itd.
pominjao sam već razlike u cenama. Tražili smo po celom severozapadnom delu ostrva neki smeštaj, ali su nam tražili neke preterane sume. U vassilikiju je nešto jeftinije, ali nam je jedina kuća koja je mogla da nam izađe u susret sa dosta nefleksibilnim datumima, saopštila da su u međuvremenu sve izdali, osim nekog 6krevetnog, razume se, preskupog apartmana, kada se to raspodeli na 4 osobe.
pacey, oprezno sa bukiranjem preko neta. zapravo, sve zavisi sta hoces. ja mogu da dam 120% preporuku za ono gde smo mi kuntali, malo je bilo skuplje ali je vredelo svih para. znaci u agios nikitasu direkt na plazi, ali toliko direktno da iz spavace sobe utrcavas na plazu. s obzirom da u septembru vecina gostiju tamo cirkulise, odnosno ostaje max 3 dana, mi sa svojih 10-tak dana smo dobili najbolji apartman, prizemlje sredina, i rutinski kao srpska stoka zauzeli celo dvoriste, izneli astal i stolice i prakticno smo za 20E po glavi (septembarska cena je 85E za ceo apartman, mi spustili na 60E preko neta, posle provalio da kada banes ovako moze i za 17.5E po glavi, nas je bilo 3) dobili apartman sa svojim dvoristem i privatnom plazom.http://www.lefkada-fetsis-apartments.gr/apartman je dosta mikro, kuhinjica je takodje mikro i izandjala, ali smo kuvali nekako. ono sto ovde vredi je lokacija, fenomenalno.obavezno cenjkanje, gazdarica kiki iako glumi finocu (satro arhitektica iz atine) je kirjanja
Link to comment

jebiga kod ovog izbora ostrva u Grckoj je izgleda dosta vazno odluciti da li zelis da ides u nesto gusto napakovano gde na plazi anglosaksonske naticateljke treniraju za Oralimpijadu ili negde u izolovanu pustaru do koje moras da doplivas sa parama u nepromocivoj kesi

Edited by 3opge
Link to comment
malo opreza nikad ne škodi. kao i slike na razglednicama i slike na sajtovima su obično pravljene početkom juna ili oktobra, dakle u periodima kada samo hrabri odlaze da se brčkaju. docrtajte fotošopom još hiljade glavica po plažama i dobićete verovatniju sliku onoga što vas očekuje.naravno, moguće je da je milos izuzetak (i 1 firsthand demanti bi bio super), ali me surovo iskustvo uči da se čuda retko događaju.
mozda se varam ali ova mesta na Milosu izgledaju kao tesko dostupna sa kopna izgleda da tu uglavnom dolaze jedrilicari
Link to comment
malo opreza nikad ne škodi. kao i slike na razglednicama i slike na sajtovima su obično pravljene početkom juna ili oktobra, dakle u periodima kada samo hrabri odlaze da se brčkaju. docrtajte fotošopom još hiljade glavica po plažama i dobićete verovatniju sliku onoga što vas očekuje.naravno, moguće je da je milos izuzetak (i 1 firsthand demanti bi bio super), ali me surovo iskustvo uči da se čuda retko događaju.
Razmisljao sam o tome dok sam pisao taj post. Ali ako budem isao ove godine, onda ga najverovatnije obilazim u septembru (u slucaju da mi propadne turneja po SE aziji).@3Cini mi se da to uvek zavisi od broja turista na ostrvu. Ako ih ima dosta onda ce agencije organizovati masovne 1dnevne exkurzije po ovakvim mestima svojim camcima. Obicno gledam da izbegnem gomile ako obilazim neko ovako zgodno mesto. Neuporediv je osecaj kada vas je 5 u laguni ili kada se tu nalazi jos 15 grupa. Posto turisticke agencije najcesce ture prave ujutro, obicno gledam da privatno organizujem neku varijantu (iznajmljivanje camca i sl, ukoliko je moguce) za popodne. Poseban bonus je vracanje camcem dok zalazi sunce. Edited by Hustler
Link to comment
Razmisljao sam o tome dok sam pisao taj post. Ali ako budem isao ove godine, onda ga najverovatnije obilazim u septembru (u slucaju da mi propadne turneja po SE aziji).
Sta bi, ne dolazis do Kanara?? Ja stavio pivo da se ladi.
Link to comment
mozda se varam ali ova mesta na Milosu izgledaju kao tesko dostupna sa kopna izgleda da tu uglavnom dolaze jedrilicari
neke plaze jesu tesko dostupne, ali vecina nije. ostrvo je malo, i nije prenapuceno. kao i u vezi sa kritom, ovo je sve sa rezervom jer nisam bio na milosu, ali cu dogodine rizikovati i onda ce biti vesti iz prve ruke.
Link to comment
Sta bi, ne dolazis do Kanara?? Ja stavio pivo da se ladi.
Ehe, to je bila opcija koju sam zagovarao, ali je moram priznati dosta skupa kada se uzme u obzir cena hrane, interail, smestaj... a i poslednja stavka je slabaevo tabele odlucivanja :D
post-92-1211130626.jpg
Edited by Hustler
Link to comment

Jel nam se ne slazu kriterijumi putovanja ili smo negde omasili u informacijama koje smo skupljali?Moguce je da tebi deluje malo nakaradno, ali obzirom da nas je nekoliko u grupi i da su svi dosli sa nekim predlozima, ovo je ipak bio najbolji nacin.

Edited by Hustler
Link to comment
udavio sam Larka glupim pitanjima na pm pa da natalozim ovde: zanima me kakav je Tasos, isao bih tamo u avgustu, alternativa je Krit, ne znam koje mesto. vazno mi je da ima hlada posto nisam mnogo lud da stampam rentgenske snimke na plazi. gde je najbolje za bahanalijske svecanosti uz orgijasticka bogosluzenja sa obiljem devica a gde je dobro za decu i zajebanciju u vodi?
Vratih se ja sa Tasosa pre desetak dana, ali nikako ne stizem da okacim slike i opis ovde. Za koji dan saljem izvestaj...
Link to comment
Hustler, kako ste dolazili do ocena u kategoriji "zene"?
Zna se kako se dolazi do ocene u toj kategoriji:Prvo se prosecan izgled zena ocenjuje na skali od 0.01 - 0.1. Na ovoj skali se dobija 0.01 za izuzetne nakaze, a 0.1 za prekrasne primerke.Onda se uzme "koeficijent davanja", koji je u rasponu od 0 - 1000. 0 za opatice, Iranke i mnogo fine devojke, a 1000 za besramne nimfomanke uvek spremne za sve od animal sexa do gangbanga (hint: engleske turistkinje)Onda pomnozis ta dva broja.
Link to comment
Zna se kako se dolazi do ocene u toj kategoriji:Prvo se prosecan izgled zena ocenjuje na skali od 0.01 - 0.1. Na ovoj skali se dobija 0.01 za izuzetne nakaze, a 0.1 za prekrasne primerke.Onda se uzme "koeficijent davanja", koji je u rasponu od 0 - 1000. 0 za opatice, Iranke i mnogo fine devojke, a 1000 za besramne nimfomanke uvek spremne za sve od animal sexa do gangbanga (hint: engleske turistkinje)Onda pomnozis ta dva broja.
Zar ne spada "koeficijent davanja" u"gostoljubivost"?Voleo bih da sam ja imao ovakvu tabelu i glasanje, a ne da me dovode pred svrsen cin. Nista od Grcke ove godine. Pitanje je da li bih dobio vizu, mislim da sam potpisao jednu od onih listi LDP-a...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...