Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Aha, onda su meni upale samo opcije gde te rezervacija vodi direktno na plaćanje, inače ništa od posla.

Zato sam mislila da je rezervisanje bez plaćanja ičega ukinuto.

Link to comment
12 minutes ago, Tihajeza said:

Aha, onda su meni upale samo opcije gde te rezervacija vodi direktno na plaćanje, inače ništa od posla.

Zato sam mislila da je rezervisanje bez plaćanja ičega ukinuto.

Sve zavisi od smeštaja, izabrane smeštajne jedinice, možda i datuma i tvog statusa na bookingu (genius level).

 

Odvojene su stvari kad se plaća (pri rezervaciji ili na licu mesta) i da li je otkazivanje besplatno (i do kad je besplatno) ili košta deo iznosa ili pun iznos.

 

Viđao sam (i bukirao) i varijante 'plati odmah, no refunds' i nešto tipa 'plati na licu mesta, free cancelation do nedelju dana pred dolazak, naplatimo 1 noć if no show'. Mislim da je čak bilo i nešto tipa 'ne naplatimo ništa odmah, ali naplatimo deo/sve za x dana / x dana pre dolaska' (ili je to bilo samo na airbnb).

 

Često i cena zavisi od izabrane opcije (jeftinije bez free cancelation).

 

U svakom slučaju neki smeštaji svakako nude 'bez uplate unapred' (poslednji put isprobano za 1 noć u Ljubljani pre mesec dana).

  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, jezovuk said:

Mislim da je čak bilo i nešto tipa 'ne naplatimo ništa odmah, ali naplatimo deo/sve za x dana / x dana pre dolaska

To je sad, meni se čini, najčešće - ili bar za ovo što ja gledam.

Link to comment
  • 2 weeks later...

nisam do sada koristio booking ali čini mi se da nisu ukinuli već zavisi od ponude.

ja rezervisao pre neki dan Greciju za kraj juna

 

booking.jpg.705e2ab918efa9aac010d79fd384cf2e.jpg

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...