Jump to content
IGNORED

NFL 2016


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 841
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    101

  • Nesh

    68

  • radisa

    60

  • 3opge

    50

ne secam se kada smo poslednji put startovali pobedom. i to protiv divizijskog rivala! :Hail:

 

ali ostalo ne bas tako sjajno. odbrana je overall igrala dobro, ali onda pravila neobjasnjive brain fartove. Atlanta je poene postigla nakon picka, a ostalo sve posle kratkih pasova koji su posle istcavali dodatnih 30 jardi, i to ne zbog masenih tackleva, vec zato sto bukvalno nikog pored hvataca nije bilo. a kada ti se to desi i sa Julio Jonesom, e onda znas da si zasro... napad, lose otvorio Winston, posle odlican. WR i TE odlicni, sem VJaxa. Martin i Simms isto tako dobri, ali problem je sto linija bukvalno nista nije otvorila ako ovako nastavimo igra trcanjem ce nam biti stravican problem.

 

ali dobro, win je win! idemo sada u Arizonu, sto i tamo da ne probamo dobiti. osakaceni Patsi su dobili, sto ne bi i mi! :)

Link to comment

Ja gledao Sijetl - Majami 12-10, neverovatno tvrd mec, realno Majami bezveze izgubio. Imali su u prvom pas od 60yd, gde hvatac sam na 10yd od ez ispusti loptu, nisu probali FG sa 20-tak yd vec isli na 4. daun za ince i nisu uspeli, blokirali im jedan FG (znaci 0 poena iz 2 poseda u crvenoj zoni) i kazna stigla 30 sec pre kraja, prime TD i blokiraju eksta poen, ali nista ne naprave za tih 30sec, ostali bez tajmauta.

Link to comment

Pa da, svi su odigrali po sezonu il dve kad niko drugi nije bio lud da ih plati.

 

Tu eventualno mozes za Mawaea da kazes da je igrac Jetsa.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...