Jump to content
IGNORED

Pokemoni


Anonymous

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Desmond Bojčinski

    19

  • rajka

    9

  • kud u maglu Simoviću

    7

  • Reaktor

    7

Ja sam instalirao i igram pomalo, najčešće u prevozu sa posla i na posao. Interesantna zezalica, ali ništa više od toga, nema ničega što bi opravdalo neko ludilo. Interesantno je što se Pokestopovi (tačke za dopunu lopti za hvatanje pokemona, napitaka za obnovu energije, itd.) nalaze na lokacijama koje imaju neke zanimljive sadržaje, pa sam tako naučio imena reljefa i skulptura na fasadama zgrada u mom kraju (tj. ako su tačna, za šta nemam nikakvu potvrdu), video gde se nalaze neki murali, itd.

 

Da nema toga, igra bi bila suvi prosek, čak i ako razmatramo samo igre za mobilne platforme. Svakako se ne bih šetao ni po gradu da lovim pokemone, a kamoli se penjao na planine ili ulazio u minska polja.

Link to comment

Cuh vest juce-prekjuce na radiju (a sa njom i o postojanju igrice) da je bilo nekih nesreca u Americi prouzrokovanih na putu jer su debili vozili automobile i igrali igricu. Nije dovoljno to sto ljudi masovno kuckaju poruke dok voze, ovo ce sada jos da zabiberi udarac.

Videcemo kako ce proci putevi i pogotovo brzi autoputevi u narednom periodu :ph34r: Najgore kod ovakvog vida prirodne selekcije je to sto nosi sa sobom i mnogo neduznih.
 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

ovaj tekst je dosta zanimljiviji

fotke pogotovo.

 

 

 

inače, imam da izjavim da sam neki dan, za kišurine, sa mlađom ćerom išao u lov na Pokemone. levo-desno-gore-dole, yes-yes-yes!..navatali nekih kapitalaca ko u priči tako da je ona sad pregurala taj "5. nivo i može da se bori po dvoranama".  ma šta to značilo.

:0.6:

Link to comment

 

 

inače, imam da izjavim da sam neki dan, za kišurine, sa mlađom ćerom išao u lov na Pokemone. levo-desno-gore-dole, yes-yes-yes!..navatali nekih kapitalaca ko u priči tako da je ona sad pregurala taj "5. nivo i može da se bori po dvoranama".  ma šta to značilo.

:0.6:

to je sjajna vest

Link to comment

Jel se ta aplikacija skida u gugl prodavnici? Ukucah, a ono samo neki guideovi.

 

Nema još zvanično u mnogim zemljama na store-u, pa tako ni kod nas. Imaš na apk mirror. Ja skinuo u'vatio onog prvog kućnog :D, posle mi par puta izbacio server error i tol'ko od mene. Mrzi me da se bakćem nadalje.

Link to comment

Priča ide da su ti iz SF prethodno napravili identičnu igru koja je prošla nezapaženo...kad su uključili Pokemone serveri su eksplodirali.

 

 

Istina, zvala se i jos uvek se zove Ingress. jako nezapazeno, toliko da nije pokusana ni kopija. Ali je dosta entuzijasta igralo i mapiralo lokacije po svojim gradovima pa su onda sve te mape i lokacije iskoriscene za Pokemone. 

 

Napredak je AR dodatak za fotkanje, lepsi UI i to sto su pokemoni brend dok je Ingress bio zanimljiva ideja koja se svodila paaa na sljastece romboide i linijice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...