Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

jebiga kad imaš i tolerišeš notorne lažove u dva mandata kao što su klinton i buš onda je sledeća stepenica propadanja kandidatura klintonove i trampa

Link to comment

Politicari su po prirodi posla lazovi - pitanje je samo mere. Zato su bile korisne one statistike koliko Tramp laze vise, i zato je glupo navoditi pojedinacne primere koji se ne mogu porediti.

Link to comment
4 hours ago, Anduril said:

Kljucna rec - inteligence reports. Ako nadjes da je fejkovala i pristiskala sluzbe da izmisle nesto kao Cejni i Bus, mozda tvoj argument neko i uzme za ozbiljno. Cak i Pauel nije isto sto Cejni/Bus jer su ga masno slagali. Svejetoisto.

 

Naravno.

 

image.png.282af4a6688a5fc0fa3dee4d9351b992.png

Link to comment
2 hours ago, Anduril said:

 

Ne razumes, svejetoisto. Kao sto je i bombardovanje neke fabrike isto sto i napad na Irak. Taj rezon dovodi upravo takve bolide na vlast kao sto je Tramp, a i mnogo gore kao sto je dovelo onog tridesetih proslog veka. I Nemcima cistuncima koji su se vodili absolutnim Kantovim moralizmom su tada svi bili isti pa hajde da probamo ovog (ili da ne glasamo). 

 

Ja bih pre rekao da si ti Nemac iz tridesetih kojem je sve potaman dok njega niko ne dira.

Link to comment
4 hours ago, Venom said:

Oni to rade jer su zli, a nas su prevarili.

 

+1

 

Pa ne nego postoji jasna razlika izmedju CNNa i BBCa i nekakvih portala koji izmisljaju vesti radi klikova ili manipulacija. Ovo sto si ostavio ovde (CNN prenosi Busha) nije nikakav dokaz u suprotno osim u svetu foruma gde bilo sta prolazi kao argument. 

Link to comment

Russia Today isto samo prenosi propagandu koju neko drugi smisli. Naravno, oni to rade zato su generalno zli i imaju necasne namere, a onaj sto ga je borris_ pomenuo je samo nevin doveden u zabludu. I on i njegovi urednici koji su naravno bas takve vesti birali za prvu stranu. To je makar teorija.

Link to comment
 
Pa ne nego postoji jasna razlika izmedju CNNa i BBCa i nekakvih portala koji izmisljaju vesti radi klikova ili manipulacija. Ovo sto si ostavio ovde (CNN prenosi Busha) nije nikakav dokaz u suprotno osim u svetu foruma gde bilo sta prolazi kao argument. 
Lol, pa CNN je kralj fake vesti, odmah posle wash posta i MSNBC. Toliko su zagadili medijski prostor manipulacijama da više niko ne može da dopre do realnih informacija, jer vešto koriste monopol na tržištu informacija koje im je omogućio klinton.
Link to comment
1 minute ago, Venom said:

Russia Today isto samo prenosi propagandu koju neko drugi smisli. Naravno, oni to rade zato su generalno zli i imaju necasne namere, a onaj sto ga je borris_ pomenuo je samo nevin doveden u zabludu. I on i njegovi urednici koji su naravno bas takve vesti birali za prvu stranu. To je makar teorija.

 

To moze kada RT bude pricao o predsedniku Rusije na nacin na koji CNN prica o predsedniku Amerike.

Link to comment
3 minutes ago, Eraserhead said:

 

To moze kada RT bude pricao o predsedniku Rusije na nacin na koji CNN prica o predsedniku Amerike.

 

Pa da, pomeri stative iako smo pricali o tvojoj definiciji sta je fake news, a ne ko je bolji. Makar smo se slozili da i CNN i RT prenose propagandu koju im neko drugi smisli kad treba, te stoga nisu fake news. Jel dobro razumem? Mislim, mozemo da se slozimo i da jedni to rade zato sto su glupi i lakoverne naivcine, a drugi zato sto su prljavi, zli i necasnih namera; no problemo.

Link to comment
14 hours ago, Venom said:

 

Ja bih pre rekao da si ti Nemac iz tridesetih kojem je sve potaman dok njega niko ne dira.

 

Pa ne bih rekao ako se uzme u obzir da su mi populisti i nacionalisti razbili domovinu. 

Ja mogu samo da se nadam da ce glupe populisticke argumente da ispastaju oni koji zasluzuju a ne ostatak. Ostatak moze samo da bezi od toga ili da konfrontira glupost koja se siri globalno.

Mislim, ovu pricu ovde o CNN-u smo slusali vec devedesetih i to uopste nije poenta - no, ako neko nije shvatio razlike posle svih ovih dogadjanja nikad nece.

 

@ Vasic

Reportovan si. 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...