Jump to content
IGNORED

Super liga 2016/17


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    71

  • Milosh76

    45

  • MiddleClass

    28

  • levi

    22

ista vest, prepisivanje u 100 razlicitih medija.

 

U pravu si, Bozovic ga je udario ciglom u glavu, niko to nije video, a onda mu je pretila crnogorsko-srpsko-hrvatsko-bosanska mafija da cuti. I na kraju je rekao zvanicno da nije bilo udaranja, nego verbalnog sukoba. I zato je dobio takvu kaznu.

 

Tako je bilo, casna Informerska rec!

 

Za OFK ... Božović je isključen i u 1. kolu Superlige u „spektaklu“ na Vračaru protiv OFK Beograda 2:6 (2:0).
Tada je kažnjen sa 100.000 dinara

Edited by Milosh76
Link to comment

ne, nego ga je grof udario i pocepao mu dres, a onda su mu objasnili, đokiću, da može da se oprosti sa sudijakom karijerom. on je to shvatio, kao razuman čovek, i bio je nagrađen odlazkom u francusku na evropsko prvenstvo gde je sudio kao četvrti sudija

 

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Aha... i ti to sve znas iz prve ruke ili si konstruisao zaveru jer je u pitanju trener Zvezde, koga mrzis vise nego sto si ikada voleo Partizan?

 

Daj molim te, budimo ozbiljni!

 

 

A to za cetvrtog sudiju je tek budalastina, jer o tome odlucuje UEFA, a ne FSS...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ipak je teorija zavere ali kontra. Cela masinerija FSS i navedenih mafija se obrusila na jadnog postenog Djokica da izjavi da nije bilo udaranja, jer je Bozovic sta? Glavni baja u toj mafiji?

 

Kapiram da se ti ovde super zajebavas i uzivas u tome, ali makar nemoj tako providan da budes. Tvoja zelja da opljunes Bozovica je neverovatna, cak i kad on nije tema bilo kakve rasprave na forumu.

Edited by Milosh76
Link to comment

laźni grof božović je u celoj priči nebitan igrač isto bi bilo i da je na klupi bio stole ekonom

 

 

no, nisi mi odgovorio na pitanje koliko je grof utakmica pauzirao posle crvenog kartona na vračaru?

 

 

i da, kolina tj. uefa pravi spisak glavnih sudija na ep. a ostatak sudijske postave imenuje savez uz to da svi moraju biti internacionalne sudije

Link to comment

Ne znam sta ti nije jasno kumse, kad je ocigledan skandal u pitanju. Grok je za prvo  u seriji iskljucenja kaznjen sa 100 soma, nas celavi sa 200. Duplo vise. Dokle koki?

Link to comment

Vas celavi ima istoriju kaznjavanja, a Grof je nije imao tada, jer je prvi put kaznjen. A kumse odgovorio sam ti, al ti ne citas.

 

Ako ti je Grof nebitan igrac, zasto ga pominjes uvek i kad se radi o potpuno drugim temama, koje sa njim niti sa Zvezdom nemaju nikakve veze?

Edited by Milosh76
Link to comment

Ovoj, reprezentacija, verovatno i o partizanu, ne pratim tamo sta pisete...

 

Napisao sam vest o kazni Sikimicu i kazni Nikolicu, a ti si to prebacio na Grofa...recimo tako.

 

Nije bitno, to je tvoj fazon, postujem. Mislim da je besmisleno, ali dobro, postujem.

Edited by Milosh76
Link to comment

samo uspoređujem, a na reprezentaciji sam prokomentarisao njegovu izjavu o istoj

alergičan sam na bahate buzdovane, još ako su cgorci

Link to comment

Da probam i ja kao ti,...

Znaci na Vujosevica, Covica, Nikolica, Bozovica... fina ekipa... nisu svi crnogorci, ali se uklapaju u profil...

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...