Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

malo su počeli da preteruju sa prepjevom™ i onim gostujućim zvezdama. Ona što peva me baš smorila. 

 

On the bright side - radiolozi opet predstavljeni ko mizogini i kuleri. :Hail: 

Link to comment

Jbg uve se nadje neki nvi lepi glumac da vlada. 

 

Nebojsa Bakocevic, pa onda onaj doktor iz Srecnih Ljudi, pa Vojin Cetkovic, sada je tu Fiat Multipla, mada ga je onaj tupan iz Montevideoa skoro pa nasledio.

 

Nemoj Bakocevica sa ovim stagodima u istu recenicu majke ti, taj je bar nesto odglumio i imao neku harizmu u svoje vreme.

Vi koji se krecete u ovim vodama, je li moguce da u novijim generacijama nema ni jedan bar potencijalni kvalitet, perspektivan, mlad, harizmatican, ili takve i ne primaju uopste? Isto vazi i za glumice. Prosto mi neverovatno da bas toliko nema talentovanih...

Link to comment

Sta je odglumio Bakocevic?Najvece mu dostignuce paljenje hotelskih soba i dovodjenje producenata na ivicu nervnog sloma...

 

A ovo za talente, pa jbga ima samo moraju da se poklope stvari, treba da se sretnu reziser i glumac.Da reziser glimca pronadje da ga "otvori".Na zalost mislim da smo tu tanji nego kod glumaca....

Link to comment
  • 1 month later...

Ej ljudi, gdje se kupuju* domace serije? Drug mi ide na brod pa me zamolio da mu skinem neki domaci soder.

 

pokušavam da stvorim sliku momka koji u potpalublju, u tišini svoje sobice, na tabletu gleda Bolji Život.  :cry:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Dobro jbga,svsšts mogucda progutam al ukrajinska čistačica koja ju ustvari vaskularni hirurg, to je baš previše. :frust:

O Polit nekorektnosti pošto je izbjeglica iz Luganjska neću ni da počinjem.

Link to comment

Nema Budve do posle NG. :-/

bacih pogled pre neku nedelju i vidim montegi i kapuleti se pomirili.

sad su okosnica priče neki silni mafijaši, ali iz pola sata gledanja nisam mogla da pohvatam ko je tu ko i zašto.

 

ona hrvatica je lepa, ali mislim da dok glumi se i sama uzdržava od smeha jer je jedna volina mima neki kao zavodnik.

 

ali kako slikaju budvu! svaka čast, na momente i mene prevare, koja budvu pamti po najgorem letovanju u životu.

Link to comment
  • 1 year later...

sasvim dobar tekst, mogu da se slozim sa vecinom, osim da su bitange i princeze ok serija - nisu ok, nego odlicni, sa znacajno vise koncepta i teatra nego friends sa kojim ih poredi

Link to comment

zaboravio je i na terapiji, možda i najbolji prepjev™ kod nas, al se nije nešto primio.

meni je bio ok i lift, bilo na rts, tačno se osetilo odstupanje od uhodane transverzale siniša pavić - miša vukobratović koja je do tada imala monopol nad serijskim programom nacionalnog emitera doduše, bila je malo žanrovski neodređena pa je valjda i to uticalo na slab prolaz kod publike.

posle se krenulo sa mir-jam u čijim ekranizacijama i danas uživamo

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...