Jump to content
IGNORED

Kancelarijski nameštaj...


Moća

Recommended Posts

da, ova verovatno nije preterano kvalitetna s obzirom na cenu. cenim da mi eko koza ne gine kako god okrenes, 95% stolica koje sam video su tako izradjene.

Link to comment

Ja imam istu takvu, izdržala 6 meseci da bude ok, sad je u fazi raspada...

 

I ja tražim, čak ne žalim ni da se baš dobro otvorim, ali, čak i one skupe mi izgledaju nekako meh™...

Link to comment

zamisljam lika koji bi dao 51k za ovu drugu stolicu odozgo, i na pamet mi padaju samo oni fakiri sto spavaju po ekserima :D

Ja je probao, jebemu mater, iako izgleda odvratno, u stvari je udobna i može da podnese moju kilažu... Ali, nisam baš željan da dam 400€ za stolicu :(

Link to comment
  • 1 month later...

na kraju kupio ovu u formi ideale za 12k:

 

Kancelarijska-fotelja-FY-0252_slika_XL_1

 

stara stolica mi se pre par dana i definitivno preselila u vecna lovista, pa sam morao nesto da odaberem. eko kozu je nemoguce izbeci ako se zeli nesto iole udobno.

Link to comment

svidja mi se i dobar naslon za ruke ima sto je vrlo bitno - da se nervni na rukama ne ukljeste. dobra ti je stolica, stiti ce te od CTS cubital tunnel syndrome

 

meni treba stolica koja je dovoljno udobna da sedim ne vise od dva sata sata u njoj a ne da se pretvorim u nju. kad sednem u ovu moju ne ustajem po 7-8 sati. izludecu.

 

postala sam alergicna na moj radni cosak u stanu

Edited by mustang
Link to comment

naslon za ruke + pozamasan naslon za glavu, stolica je visoka 125 cm. zapravo sam je primetio jos pre dva meseca, ali kad sam se par dana kasnije vratio u radnju na dodatne testove, nje vec nije bilo nigde. ovog puta je ni na sajt nisu stavili, bas ogranicena kolicina.

 

sad da vidimo koliko ce koza izdrzati. imam tu garanciju na dve godine, nece se baci™.

Edited by Calavera
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...