Jump to content
IGNORED

Hoću da sviram i pevam


MayDay

Recommended Posts

On 12/11/2017 at 8:16 AM, kipo said:

Ovaj dramer kida. Naletio nedavno na njegovo predavanje negdje u Srbiji, sve voli da objasni, stav, tehnike, koješta. Ima i na YT mnogo toga.

 

Marko je verovatno i the best naš bubnjar trenutno, a i jedan od najboljih na svetu. Bio sam na jednoj njegovoj klinici, čovek je pričao i objašnjavao svašta (između ostalog, svirao single pedalu briznom duple, publika bila u fazonu wtf :) ), najupečatljivije mi je bilo kada je rekao da mu se desi da bukvalno pada u trans i da mu u nekim momentima vežbanja 3 sata prođe kao bukvalno pet minuta. 

Inače, fenomenalan i mnogo dobar lik. Na toj klinici smo mu poklonili majicu foruma (bubnjari.com) i eto nje na sledećm javnom nastupu. Redak car :)

 

 

Link to comment
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    54

  • Bujodrag

    52

  • James Marshall

    34

  • MayDay

    31

2 hours ago, beyoncé said:

meazza je dobro krenuo, a sad bi da komplikuje

ovako sam ja učila: debele žice daju duboke tonove, tanke žice daju visoke tonove

ako hoćeš brži tempo mrdaš rukom brže, ako hoćeš sporije, radiš sporo

i to je to, reko mi dave fair

 

:D

Tako nekako.

Ali jbmlg mogao sam bar skale nauciti... Zapravo se zanosim idejom da naucim bas gitaru pa mi zato krivo sto ne znam skale.

Link to comment
On 12/14/2017 at 5:45 PM, Meazza said:

 

:D

Tako nekako.

Ali jbmlg mogao sam bar skale nauciti... Zapravo se zanosim idejom da naucim bas gitaru pa mi zato krivo sto ne znam skale.

Pa, kao sto si znao gitaru bez skala, tako ces i bas. Osim ako neces odma' na dzez da se bacis?

Link to comment
On 12/11/2017 at 8:16 AM, kipo said:

Ovaj dramer kida. Naletio nedavno na njegovo predavanje negdje u Srbiji, sve voli da objasni, stav, tehnike, koješta. Ima i na YT mnogo toga.

 

On 12/14/2017 at 3:11 PM, Mil@n said:

 

Marko je verovatno i the best naš bubnjar trenutno, a i jedan od najboljih na svetu. Bio sam na jednoj njegovoj klinici, čovek je pričao i objašnjavao svašta (između ostalog, svirao single pedalu briznom duple, publika bila u fazonu wtf :) ), najupečatljivije mi je bilo kada je rekao da mu se desi da bukvalno pada u trans i da mu u nekim momentima vežbanja 3 sata prođe kao bukvalno pet minuta. 

Inače, fenomenalan i mnogo dobar lik. Na toj klinici smo mu poklonili majicu foruma (bubnjari.com) i eto nje na sledećm javnom nastupu. Redak car :)

 

 

 

 

On je car, nema spora. Sećam se, kad sam prvi put gledao onaj njegov DVD,  prva reakcija mi je bila: vidi ovog dizelaša šabana iz blokova.

E. pola minuta kasnije sam skupljao vilicu sa poda, toliko je dobar.

Jbg, barem jednu njegovu clinics u BG sam propustio jer sam taj dan imao svirku. 

 

Link to comment
4 hours ago, Bujodrag said:

On je car, nema spora. 

 

Ono zbog čega mi je takođe car (nekome verovatno ne, meni kao HC ne pušaču svakako jeste) - na klinikama ne dozvoljava pušenje, i trenira fudbal, bavi se branjenjem /ne znam sada, ranije je bio baš aktivan/, tj sav je u sportu i zdravom životu. 

Link to comment

Ja sam HC pušač, ne vadim pljugu iz usta, ali poštujem HC nepušače koji su dosledni. Kad odem kod nepušača na gajbu, ne zapalim čak i kad mi ponude da "pušim na prozoru".

A Marko baš i izgleda kao neki lik koji ume smireno da bude vrlo dosledan.

Sjajan je.

Link to comment
  • 1 month later...

Evo odlomaka sa poslednje svirke. Snimak nije narocitog kvaliteta, posebno se bubanj ne cuje bas najbolje, tj. vidi se bolje nego sto se cuje, umesto da je obratno. U pojedinim trenucima u poblici dominira jedan forumas :P

 

 

 

Link to comment

Ma to je neko iznajmljeno govno iz Cunamija. Sve vreme mi je bezao bas bubanj, posle svake druge pesme sam morao da ustajem i da ga namestam. Plus dobos zvuci kao da maltene nema snar. I jos me sad drkaju da sam kao ja sjebao nozicu na basu i traze da im platim. Naduvao sam ih kurcem, naravno. Jebo im pas mater, a i meni ako ikad vise ista iznajmim od njih.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...