Jump to content
IGNORED

Australian Open 2016


renne

Recommended Posts

Verovatno ce odigrati nekoliko meceva protiv odlicnih servera: Korejanac u prvom kolu, Karlovic u cetvrtom, sasvim moguce i Kirjos u polufinalu. Ima dobar momentum preko osvajanja Hopman kupa, unormalio se malo i jos ce igrati kod kuce, a ume da se nalozi kao budala. Ima u svom delu Berdiha i Cilica, ali nista to nije nepremostivo i cini mi se da bi mogao da napravi veliki iskorak. Steta za malog Corica sto mu se namestio Cilic vec u drugom kolu, dok je Tim vec bio bolje srece, mada i on u cetvrtom kolu nailazi na Rodju. Njih dvojicu treba pratiti u narednom periodu, jedan od njih ce kroz kojih pet godina biti broj 1.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    182

  • Max Morlock

    147

  • Marcus Wulffings

    104

  • Timmy

    75

Teško pored ovakvog Novaka. Fed je sad 2/3 uz konkurenciji u kojoj su Novak, Rafa, Endi, Stendmen... ti klinci se neće omrsiti skoro ;)

 

sent...using...

Edited by Max Morlock
Link to comment

Ma dobro, preterao sam sa ovih pet godina, mada da nema Novaka, bili bi potpuno legitimni kontenderi. Neka cilj bude ulazak u top3, svejedno. Njih dvojica + Kirjos, mozda onaj kovrdzavi Zverev. Tomic mi se vec ne svidja, sav je nekako iznadprosecan i bangav.

Edited by Malvo
Link to comment

Pa ne prenosi. Prenosi ES

ES ima globalna prava za celu Evropu

kreten. ne ti, ja.

prolazio pored kladionice i video neki plavi tenis na sk i istripovao se da je počeo ao

 

:isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...