Jump to content
IGNORED

Meksiko


Delija67

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hazard

    38

  • Delija67

    23

  • mustang

    4

  • Budja

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

On ‎12‎/‎30‎/‎2017 at 2:10 PM, mustang said:

austin je sada kao berlin ...gomila se iz la seli tamo...cak i meni palo na pamet, lepa priroda okolo, jeftino i nova kultura za mene. videcu...

Iako je ovo relativno, a u poredjenju sa LA vjerovatno i tacno, sve manje vazi. Mislim da Obi moze vise o tome, ali cini mi se da je Austin sad vec skuplji od Dallasa i Houstona, koji su sve samo ne jeftini.

 

Inace, grad zaista jeste super i opravdano the live music capital of the world.

Link to comment
1 hour ago, Peter Fan said:

Iako je ovo relativno, a u poredjenju sa LA vjerovatno i tacno, sve manje vazi. Mislim da Obi moze vise o tome, ali cini mi se da je Austin sad vec skuplji od Dallasa i Houstona, koji su sve samo ne jeftini.

 

Inace, grad zaista jeste super i opravdano the live music capital of the world.

hm...razmisljam naglas, jbga za $2000 za stan sto se baca ovde tamo mogu sigurno neku kucicu ili dvosoban. a u vegasu da ne pricam ali vegas mi je dosadan i dok se dogegam do sume prodje pola dana. 

 

bas volim LA, svasta se stalno otkriva, nikad dosadno, sunce sunce i voda i priroda...ne znam. nisam pametna ali trebalo bi neke stvari da sredim u 2018. 

Link to comment
16 minutes ago, mustang said:

hm...razmisljam naglas, jbga za $2000 za stan sto se baca ovde tamo mogu sigurno neku kucicu ili dvosoban. a u vegasu da ne pricam ali vegas mi je dosadan i dok se dogegam do sume prodje pola dana. 

 

bas volim LA, svasta se stalno otkriva, nikad dosadno, sunce sunce i voda i priroda...ne znam. nisam pametna ali trebalo bi neke stvari da sredim u 2018. 

 

Pa Austin je college town, ima super scenu, imas ono jezero i rijeku, a i Zaliv na par sati voznje, ako ti je do mora. Plus je toplija voda. :-)

 

Iako urban sprawl postaje nesnosan, meni bi Austin bio no-brainer u poredjenju sa LA, a pogotovu sa Vegasom koje je plasticni hell hole. U stvari, Vegas je hell hole ionako.

Ali dosta,  da ne trollujem MX temu previse.

Link to comment
  • 8 months later...

Velika preporuka i od mene za Jukatan. Mnogo su pomogli postovi sa ove teme. Baza nam je bila Playa del Carmen, izabrali smo je zato što nam se geografski najbolje uklapala. U igri je bio i Kankun ali smo odustali od njega zato što je plan bio da se ode u mirnije mesto. Takođe se iz Playe uz manje ili više napora mogu obići sve piramide i bitna mesta u blizini.

 

Koliko sam video, sve što je na temi napisano važi i dalje. Što se tiče organic dela, to je do te mere napredovalo da je žena koja nam je izdala smeštaj nekoliko puta podvukla da će deratizacija (jedna bubašvaba, ništa ozbiljno) biti obavljena organskim otrovom.:rolleyes:

 

GOPR0338_zps2xadtrfg.jpg

 

GOPR0296_zpsduud09jn.jpg

 

GOPR0291_zpsusz8ru5t.jpg

 

GOPR0287_zpsjg9sielq.jpg

 

GOPR0288_zpsjnllm0wm.jpg

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...