Jump to content
IGNORED

Нетфликс


Прслин

Recommended Posts

Btw drugi put, ovaj srednji paket od 10 € može na dva uređaja što znači da možeš sa nekim da podeliš račun..

 

I meni je to palo na pamet, ali mogu li preko IP adrese da kontrolišu to?

Link to comment
  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    30

  • dragance

    28

  • Прслин

    27

  • Prokleto Djubre

    26

Nije problem.

A za pitanje kvalitetnog programa... Pa pitanje je koliko ljudi žele tako nešto.

Da li žele da posle celodnevnog jurcanja da zarade dnevnicu sednu ispred tevea i odgledaju epizodu neke vrhunske serije ili da se smeju i šokiraju glupim šalama i primitivizmom?

Link to comment

Vise sam mislio da uz dobar prevod i pristupacnost nece morati da se gledaju serije koje smisli tijanicev les.

Na kablu se uz zakašnjenje, naravno, mogu pogledati i serije koje idu na netflixu.

Serije ne epizode.

Link to comment

I meni je to palo na pamet, ali mogu li preko IP adrese da kontrolišu to?

Ne kontrolisu IP adrese. Netflix nalog koristi za to da se 'nosi' sadrzaj gde god ides. Ja ga gledam po aerodromima, hotelima...

Inace, najjeftiniji paket dozvoljava veliki broj uredjaja, ovaj sledeci je za dva uredjaja u isto vreme.

Link to comment

Ne kontrolisu IP adrese. Netflix nalog koristi za to da se 'nosi' sadrzaj gde god ides. Ja ga gledam po aerodromima, hotelima...

Inace, najjeftiniji paket dozvoljava veliki broj uredjaja, ovaj sledeci je za dva uredjaja u isto vreme.

 

Pa to je super. Podeliti sa nekim paket je stvarno zanemarljiv trošak. 

Jedino ostaje pitanje našeg titla al ako ima Engleski, to nije toliko bitno. 

Link to comment

Кадија ти мери гледаност, кадија ти продаје секунде.

 

Јесам написао "кадија"? Свашта, хтедох рећи Жељко.

 

Udeo Pinka ove godine je 15,8% i najmanji je otkako se meri gledanost (2003). Nikada ranije nije bio manji od 19%, a išao je i na preko 25%.

Edited by vememah
Link to comment

oni kao kablovski kanal nisu u sistemu merenja agb-a. idu sa ostalima, nat geo, eurosport, foxovi pod others. do 22, 23 su oko 20ak% posle toga kidaju. ovo su neki podatci od pre koji mesec, al se ti trendovi ne menjaju često

 

e

htedih nešto da priupitim apropo netflixa koji juče nije radio a danas radi

:s_w:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ja sam zadovoljan sto su dosli ali nisam zadovoljan sto su mi odmah fakturisali moj "prvi besplatni mesec".

htedoh da se obratim supportu ali "waiting 11 min in queue" a otkud mi 11 minuta za čekanje na support?

 

torrenti su mi preko glave, a hoću i da Wagner Moura dobije svoju kintu.

znam "da su nas bombardovali" i "da imaju velike plate" ali kad mogu onim iz SBB-a da placam onoliko "održavanje mreže" za kanale koje ne gledam, mogu i za nešto stvarno korisno.

Link to comment

Jel neko probao ovo ? Da potvrdi ili opovrgne?
http://www.netokracija.rs/netflix-u-srbiji-112217

 

 

 

Sve je to lepo, nego gde je House of Cards?
Hajde da razjasnimo par stvari odmah na početku. Ukoliko ste iz Srbije i Hrvatske, šanse su male da ćete u skorije vreme moći da gledate House of Cards na Netflixu kada i krene nova sezona početkom aprila. Zašto? Zato što su prava na tu seriju već prodata distributerima u ove dve države, ali i drugim zemljama. Prema zakonu distributeri su jedini koji polažu prava na emitovanje i preprodavanje takvog sadržaja.


Znam, čitava stvar zvuči pomalo neshvatljivo budući da ste vi platili punu cenu za gledanje Netflixa, da ne gledate piratizovan sadržaj i da njegovi autori zapravo dobijaju novac od vašeg pregleda, ali iz istog razloga na Netokraciji je 2014. godine povučen tekst koji je u kratkim crtama objašnjavao kako da strimujete sadržaj putem ovog servisa koristeći DNS ili VPN.

Ukratko, zbog distributera ko je obezbedio prava na pomenutoj, ali i drugim serijama – od države do države postoje određena ograničenja kada je sadržaj u pitanju, te možda nećete moći da gledate seriju koju može da gleda vaš rođak iz susedne države.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...