Jump to content
IGNORED

Нетфликс


Прслин

Recommended Posts

Ko zna engleski i umije u internet vjerovatno zna i u torente. Ko ne zna tom je netflix besmislen (znači otpiši preko pola stanovništva), a vjerovatno mu je i 10e previše. Nisam siguran ko je ciljna grupa ovog u našoj državi, mada ću probati taj mjesec da vidim vrijedi li.

Link to comment
  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    30

  • dragance

    28

  • Прслин

    27

  • Prokleto Djubre

    26

Ima i dosta ljudi kojima je internet vezan za kablovsku pa im nije opcija da to ukidaju. Prvi korak, mada ce biti divan dan kad se neki ozbiljan broj ljudi koji ne umeju u kompjuter odvoji od nakaza domace televizije.

Link to comment

Dobro je ovo kao korak napred, ali mislim da će ovde zapravo imati slabu komercijalnu prođu...

  

tacno. plus je 10 evra mesecno nije zajebancija za vecina ljudi sa ovih prostora... posebno ako se uzme u obzir da moras placati i internet.

Cenim da će imati više pretplatnika odavde nego što očekuju.

Link to comment

Kako bi bilo sjajno da se probudite iz devedesetih pa skontate da većina domova ima kablovsku sa 70-80 kanala i daljinski pride.

Ima ali ga ne upotrebljava. O tome pričam a ne o tehničkim mogućnostima. Da je tako ne bi Pink imao 30% a kanali sa rijalitijima ukupno 50%

Link to comment

Кадија ти мери гледаност, кадија ти продаје секунде.

 

Јесам написао "кадија"? Свашта, хтедох рећи Жељко.

Link to comment

Ima ali ga ne upotrebljava. O tome pričam a ne o tehničkim mogućnostima. Da je tako ne bi Pink imao 30% a kanali sa rijalitijima ukupno 50%

Nisam ni mislio na tvoj post nego na nadu da je netflix prvi korak u odvajanju ljudi od domaćih kanala.

Apsurdno.

Link to comment

Krenuo na LG650V TV-u da instaliram Netflix, da iskoristim besplatan mesec i vidim kako sve to izgleda, ali mi pred kraj registracije softver kaže "Sorry you are not eligible for a free month" i traži mi broj kreditne kartice. U TV podešavanjima lokacija je Srbija. Ima li neko ideju kako da prevaziđem ovo?

Link to comment

Eno imamo raspravu na Kablovskoj, i ovi nekad ozbiljni kanali (History) se nerfuju i zaglupljuju, a što neće i ovi naši. I na kablovskoj je sve teže uhvatiti kvalitetan program. Netflix bez prevoda će da odbije ove kojima podizanje kvaliteta onog što gledaju potrebno. Jedino ovo što je Praslin pisao ranije, da će doći do potrebe prelaska u legalne vode, će izazvati neki interes. Neki su se već potrudili da imaju Netfliks, ovi drugi se snalaze pomoću bujice. I igre možeš odavno da nabavljaš legalno pa opet ljudi pitaju za krekove koji rade.

Edited by James Marshall
Link to comment

Nisam ni mislio na tvoj post nego na nadu da je netflix prvi korak u odvajanju ljudi od domaćih kanala.

Apsurdno.

Onda ok, nisam skontao onda, imaš izvinjenje.

Link to comment

I igre možeš odavno da nabavljaš legalno pa opet ljudi pitaju za krekove koji rade.

истина, али мислим да је модел претплате много погоднији за конверзију, док год цифра није безобразна, а са нетфликсом свакако није... да постоји нешто слично за игре, да платиш 10 евра месечно и играш шта желиш (минус неке ексклузиве), вероватно би се мање људи цимало са крековањем

Link to comment

Ko zna engleski i umije u internet vjerovatno zna i u torente. Ko ne zna tom je netflix besmislen (znači otpiši preko pola stanovništva), a vjerovatno mu je i 10e previše. Nisam siguran ko je ciljna grupa ovog u našoj državi, mada ću probati taj mjesec da vidim vrijedi li.

 

svaka ti je od zlata

Link to comment

Krenuo na LG650V TV-u da instaliram Netflix, da iskoristim besplatan mesec i vidim kako sve to izgleda, ali mi pred kraj registracije softver kaže "Sorry you are not eligible for a free month" i traži mi broj kreditne kartice. U TV podešavanjima lokacija je Srbija. Ima li neko ideju kako da prevaziđem ovo?

Moraš da im ostaviš broj kartice jer funkcionišu putem pretplate, tj. skidaju ti automatski čim prođe free period..

 

Btw, ja nisam uspeo da instaliram kod mene, moraću da ostanem na UK podešavanjima..

 

Btw drugi put, ovaj srednji paket od 10 € može na dva uređaja što znači da možeš sa nekim da podeliš račun..

Link to comment

Nisam ni mislio na tvoj post nego na nadu da je netflix prvi korak u odvajanju ljudi od domaćih kanala.

Apsurdno.

Vise sam mislio da uz dobar prevod i pristupacnost nece morati da se gledaju serije koje smisli tijanicev les.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...