Jump to content
IGNORED

Нетфликс


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    30

  • dragance

    28

  • Прслин

    27

  • Prokleto Djubre

    26

Čekaj nema srpskih titlova? Pa šta će to nama? ????

Sreća pa nemam smart tv niti ću ga skoro imati , pa me ovo neće izazivati...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Sve, sve, torenti i slične džidže, ali taj osećaj da sve koristiš legalno - neprocenjivo ...

 

Nije stvar legalnosti već manjka cimanja. Sedneš, daljinski, izabereš play, ćao. Nema traži, skini, prebaci, nađi titl, tralala.

Link to comment

Ovo više posmatram kao alternativu kablovskoj nego braći piratima.

Meni tv skuplja prašinu jedno godinu dana jer me mrzi da zovem kablovdžije da ga priključe, jer ima toliko pametnih stvari da se gleda na njemu. A za ovo bih dao 10 jura samo da ne jurim serije po torentima i budžim prevode za svaku epizodu posebnu, plus dokumentarni program gde piraterija često ume da zakaže (posebno sa titlovima)

 

edit - naravno na sve u vezi netflixa za sad ide *za ljude koji mogu bez srpskih titlova, ali sumnjam da će to da rešavaju u skorije vreme ako ikad

Edited by Ruxin
Link to comment

i opet, torenti su sranje. za ovo nema download, nego sednes i uzivas odmah. Ne treba ti ni Smart TV (ja ga nemam) - ali kad hocu da gledam na TVu, samo siknem HDMI cable u tv iz laptopa. Ili Apple TV. 

Link to comment

pa nije 2002. da se torent skida 7 dana. veći mi je problem kvalitet sadržaja koji netflix isporučuje. a ne patim nešto od toga da moram gledati premijerno seriju koju pratim

 

pod kvalitetom mislim na serije/filmove koje bi gledao

Link to comment

i opet, torenti su sranje. za ovo nema download, nego sednes i uzivas odmah. Ne treba ti ni Smart TV (ja ga nemam) - ali kad hocu da gledam na TVu, samo siknem HDMI cable u tv iz laptopa. Ili Apple TV. 

 

pa ne trebaju ti titlovi. mislim, ne trebaju ni meni, ali razumem ljude kojima je neupotrebljivo tako

Link to comment

Pa sad. Nije svaki sadrzaj na engleskom (al ako imaju engleski titl, ne treba mi srpski). Netflix je do jaja stvar. Jos samo kad bi radili bez drkanja pod Linuxom <_<

 

Bas me zanima koliko ce naplacivati. Kada se gledaju cene po svetu gde su postojali do sada, sve je bilo negde izmedju 7 i 15 dolara mesecno. To je smesna cifra za kolicinu sadrzaja koja je na raspologanju. Netflix ce ubiti mnoge TV mreze i produkcijske kuce...

Link to comment

Pa sad. Nije svaki sadrzaj na engleskom (al ako imaju engleski titl, ne treba mi srpski). Netflix je do jaja stvar. Jos samo kad bi radili bez drkanja pod Linuxom <_<

 

Bas me zanima koliko ce naplacivati. Kada se gledaju cene po svetu gde su postojali do sada, sve je bilo negde izmedju 7 i 15 dolara mesecno. To je smesna cifra za kolicinu sadrzaja koja je na raspologanju. Netflix ce ubiti mnoge TV mreze i produkcijske kuce...

 

Pa vec su poceli da ubijaju pay per view model - tj kablovske operatere. npr na NZ imas samo Sky od klasicnih, koji te ubijaju sa minimum $70 i to bez filmova (sranje), sa par serija, milion svakakvih kanala, ali bez sporta. Ako hoces i sport, trebas da dodas jos $30-50 zavisno od paketa, pa izvoli.

 

Teraju te da gledas sve. E sad, kako je kod nas manje vise sve deregulisano, EPL je po prvi put dobila online streaming kompanija, u saradnji sa TVNZ, pa premium meceve gledas za par $ po mecu/danu, a ostatak mozes gledati na TVNZ on demand besplatno. Jos kad se to malo prosiri, pa tu upadnu i drugi sportovi + ragbi, sky tv je gotov.

 

I treba.

 

E sad, sumnjam da ce produkcijske kuce propasti - oni ce nuditi svoje programe Netflixu, HBO Go & HBO Now, Hulu & Hulu+, Amazon (koji se sprema da emituje Clarksona, May & Hammond Show :) ) itd.

 

Revolucija koja ce tek poceti da se znacajno oseca. Ja vise uopste ne gledam "obican TV" kuci - nemam ni antenu.

Link to comment

Ovo valjda znači da dolaze bolja vremena za streaming koncept i da će mu se postavljati sve manje prepreka.

 

Inače BeIn ovih dana lansira filmske kanale. Kada se i oni najzad budu proširili ovako kao Netflix to će biti konačni ragnarok. Jedva čekam.

 

Netflix je malkice mršav u pogledu novih filmova i blokbastera (i naravno ne može se pratiti HBO produkcija preko njega) ali mi se čini da uvek ima više nego dovoljno filmova i serija da premoste taj nedostatak.

Link to comment

Dobro je ovo kao korak napred, ali mislim da će ovde zapravo imati slabu komercijalnu prođu...

Prosto ljudi nemaju naviku plaćanja tih sadržaja. Broj ljudi koji su spremni da plate to je zanemarljiv procentualno. Očekujem i pitanja : A gde je prevod?

No sve u svemu stvari se pomeraju i mi smo deo toga...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...