Jump to content
IGNORED

Igrice za mobilni


katamaran

Recommended Posts

počeo sa rizikom

tja, mana mu je što dugo traje za moj ukus, no to me nije sprečilo da u prvoj partiji sa lakoćom dođem do tokija

 

 

za sad su pretekle candy crash i slagalica(fb)

Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Onda ja vičem mužu da mi brzo kaže kako se psuje to i to na 🇮🇹 jer on govori, pa im u capsu jebem sve živo i mrrrtvoo i još crnje. Ah, good times :goodheart:

Zbog toga vise ne igraju...

 

On 23. 1. 2024. at 18:09, kud u maglu Simoviću said:

nije moja šolja čaja

:sulktongue:

Baci oko na Machinarium, ja klincima sve hocu da kupim ali ne zasluzuju :D Super zajebancija, iako, naravno, nije taj fazon koji trazis.

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

počeo sa rizikom

tja, mana mu je što dugo traje za moj ukus, no to me nije sprečilo da u prvoj partiji sa lakoćom dođem do tokija

 

 

za sad su pretekle candy crash i slagalica(fb)

Tacticus warhammer 40k, taman da se spremis posto ce to biti novi hit kad ga cavill bude izglumeo. 

Link to comment
  • 1 month later...

Bad Dudes vs DragonNinja ili samo DragonNinja kako smo ga zvali kao klinci. Na iOSu je nema ali sam je našao na androidu. Preslikana je iz nekadašnjih arkada, startuješ igricu tako što klikneš na coin pa na start, kao da ubacuješ žeton.

Gotovo je nemoguće preći svih 7 nivoa iz jednog pokušaja pa se može nastaviti nakon izgubljena tri života tako što po istom principu "ubaciš žeton" i nastaviš gde si stao nakon 5 sekundi reklame.

Blast from the past što bi se reklo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel to ima smisla sto prica ili je sve tralala?

 

Aha, to je jutjuber. bila bi fora da igra drami na spanskom cijelo vrijeme :D

Edited by kipo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...