Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Gol i asistencija Burakovskog, te gol Kuznjecova ( nakon posta od metar dana ) za pobedu doma nad LAK. Od meceva kada ti se svidi i rezultat i igra ( i to bez Holtbija medj' stativama ).

Link to comment

Ovaj Bafalo igra tako tupavu odbranu i, shodno tome, prima tako tupave golove da je to za popizdit', kada bi se za njih navijalo. Mene zabole, samo konstatujem. Ajkela nidje.

Link to comment

Kako je Anisimov napravio Ovija na majmuna, ispresavijao ga na naucnoj osnovi ( negde sredina 1/3 - Ovi, normalno, popasao dva 2 minuta ) . :Hail:  Teravainen sabija, takodjer. Odlican mec, verovatno i najbolji od odgeldanoga mi iz tekuce sezone, premda je drugi period bio nesto slabijeg inteziteta u odnosu na 1/3.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne verujem da vi mozete vezati par dobrih utakmica, mada imate nesto laksi raspored. Srecom te Carolina ima dva meca vise.

Nisam ocekivao ovako kilavu sezonu i borbu za doigravanje do kraja. Napad je poprilicno razocarao; ofanzivni talenat i produktivnost se nisu poklopili. Kada pogledam 7 timova, koji su trenutno ispred nas, jedino je Florida prosek. Ostale ekipe su prilicno potkovane, pa i ne mogu da se zalim previse.

Link to comment

Moji poslednjih mesecak dana generalno igraju super, bolje pitanje je da li ce nastaviti tako. Iskreno posle onakvog pocetka ja nisam ista ocekivao, ali eto ti sad...

Link to comment

auuu 1 lepota :Hail:

 

 

Ne verujem da vi mozete vezati par dobrih utakmica, mada imate nesto laksi raspored. Srecom te Carolina ima dva meca vise.

Nisam ocekivao ovako kilavu sezonu i borbu za doigravanje do kraja. Napad je poprilicno razocarao; ofanzivni talenat i produktivnost se nisu poklopili. Kada pogledam 7 timova, koji su trenutno ispred nas, jedino je Florida prosek. Ostale ekipe su prilicno potkovane, pa i ne mogu da se zalim previse.

 

tesno je na istoku samo tako. ne bih ja ni Floridu potcenio. npr. imaju 3-1 protiv Tampe ove sezone. jedino Vašington odskače (božemeoprosti, da mi je neko rekao da ću ovo ikada da napišem...), sve druge parove prve runde mogu da zamislim da prevagnu na bilo koju stranu u 6-7 utakmica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...