Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Odlican mec u celini. Dosta bolje od onog sto sam ocekivao, kada sam video onakvu vejavicu. Domacin se vratio sa 2 PP situacije, kada se cinilo da nece dati gol, makar igrali do preksutra. Nadam se da je jos neko gledao.

Jedino mi se ne svidja, sto je USA dobila, makar i na penale.:D

Link to comment

Moji Pingvini bas u krizi. Na stranu sto primismo 3 komada, protiv Red Wingsa, no napad je uzas. Jedini nas gol je pao tek nakon pregledanog snimka (mada i dalje nisam siguran, da je pak presao liniju), u PP situaciji. Tampa ubedljiva. Nakon slabog meca protiv File, pocistise Columbus u drugoj trecini (4 gola), kasnije je sve bilo rutina.

Link to comment

Canada uzela U20 prvenstvo, nakon odlicnog finala protiv Svedske.

 

Radulov se konacno i u NHL pokazao u pravom svetlu. U KHL je dominirao; imao je onaj neubedljiv izlet u Predatorsima, no valjda je sada u Starsima lakse, posto ima vrhunske ofanzivce pored sebe.

Link to comment
  • 3 months later...

Idemo braco Flyersi, ko ce ako ne mi. Oni su izraziti favoriti, ali prodacemo mi skupo kozu. Nek' bude kao '12 i necu se buniti :D. Davali smo im po 8 komada, doduse i primili smo jednom 10. 

 

Tamo na Zapadu dajte mi finale LA - Nashville. Takodje jedva cekam seriju LAK - LVGN.

Link to comment

Samo ne LA i njihove meceve, gde i 3 gola jedva padnu. Nema dosadnije stvari za gledanje, nego kada znas, da je onaj ko prvi povede, gotovo sigurno i pobednik.

Istok je godinama efikasniji, pa tu ni tvoji Flyersi nisu izuzetak. Ma koliko vas ne voleo, bar igrate zanimljive utakmice (posebno sa nama).

Link to comment

Flyersima je svaka tekma 5-4, 4-3... kao i vama... tako da treba ocekivati efikasnu seriju

 

mene plase Bruinsi... posto generalno ne navijam ni za koga, navijam da ne uzmu Pittsburgh, Boston i LA :D 

Link to comment

Od dve ekipe za koje navijam, Flamesi me neprijatno iznenadili, Bruinsi prijatno. Cassidy radi zaista odlican posao, super je ukomponovao ekipu, posebno me raduje sto se vec stvorila grupa mladih igraca na kojima se moze graditi lepa buducnost. Ali, uz pomoc veterana, mogli bi i da uzmu Stenlija odmah..

 

Finale sa Predatorsima bi bilo po mojoj meri..

 

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

To vec prilicno lako moze da se desi. Bruinsi su igrali sve bolje, kako je sezona odmicala (nisu mi se dopala, ona dva poraza od Sabresa, sto se kladionicarskog aspekta tice).

Link to comment
10 hours ago, Miljenko said:

Lep utovar, a tek je 30. minut.:D

 

Nisam uopste iznenadjen. Iako je generalno dobar golman, Elliot zna da zakaze kad je najvaznije i tradicionalno se raspada u plej-ofu. Rutinski ce Pensi ovo odraditi.

 

Jets vs Wild bi mogla biti zanimljiva serija. Winnipeg je bio dominantan tokom regularnog dela, ali im fali plej-of iskustvo..

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...