Jump to content
IGNORED

Mr. Robot


giuseppe

Recommended Posts

Kristijan Slejter u ulozi ofucanog blue collar manipulanta čiji sales pitch ne bi mogao da izmanipuliše ni polupijano petnaestogodišnje dete.

 

Kristijan Slejter je Tyler Durden, Uini. to čini celu stvar još nepodnošljivijom :D

Link to comment

Ako misliš da pucaju na to da nas kupe šokantnim obrtom pred drugu sezonu, koji je pao sa neba u poslednjoj epizodi i sad smo svi u fazonu vau, kadar nevera...nije to.

Ovo su nam prilično bacili da izvalimo rano.

 

Stavio bih ovo u spojler ali ne umem sa fona :(

Link to comment

Opusti se mauci jbte, ima čovek pravo da piše šta hoće. Nije nikom ništa nametao...

Nije dovoljno što vini tera ljude sa teme svojim trolovanjem bez da je pošteno i pogledao seriju, sad bi još i da se bijete :(

Ma opusteno, stavio sam ga odavno na IL samo me interesovalo sta je napisao za ovu seriju. I naravno da je popljuvao, kao uostalom i 99% filmova ili serija. I uopste nije nikakav problem pljuvanje, i meni se dosta toga ne svidja. Ali nacin na koji on pise, kao da je neko veliko mudo u svetu filma... :D

Link to comment

Kristijan Slejter je Tyler Durden, Uini. to čini celu stvar još nepodnošljivijom :D

 

U pravu si. Pročitao sam to kao nagađanje kad sam odgledao prve dve, samo je doprinelo opštem utisku. Zamislimo samo, mladi vigilante haker koji tripuje da je sredovečni vigilante haker, wooow kakav mindfuck...

Link to comment
The previously filmed season finale of Mr. Robot contains a graphic scene similar in nature to today’s tragic events in Virginia. Out of respect to the victims, their families and colleagues, and our viewers, we are postponing tonight’s episode. Our thoughts go out to all those affected during this difficult time.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Odlična prva sezona lagano jedne od najboljih ovogodišnjih serija (u čemu se prilično slažu svi osim ppp-a...go figure).

Super vožnja i poigravanje sa očekivanjima gledaoca, stilistički petica, kasting odličan a posebno rami malek koji se rodio za ovu ulogu...šta se sve izdogađalo u prvoj sezoni, slabija serija bi ovo razvuklna na jedno tri.

Sve u svemu 4+, jedva čekam nastavak.

A ovaj topic treba spaliti, na deponiji bi i dalje neko mogao da se zajebe pa da ga pročita. 

Link to comment

Gled'o prve dve epizode, jer naseo na neke dobre preporuke odavde.  Za sada mi je serija dobra samo u pri uspavljivanju, u obe epizode došao san pre kraja.

Karakter koga glumi Kristijan Slejter je neki baja u fazonu: mogu kad hoću u svakom trenutku da sjebem koju god hoćeš korporaciju i sve što ide uz nju, al' jebiga nešto baš sada neću, al' ako me samo malo naljute - e 'oću, pa da vidite!

 

Ovaj glavni haker u seriji nije loš, malo mi za moju sliku o njima preglumio, jesu oni u svom nekom svetu (upoznao par njih vrlo talentovanih sa ETF-a), al' daleko od toga da ti posle par minuta razgovora odgovara: "izvini.... u poslu sam nekom... moram nešto da završim, odo ja". Pričaju ljudi sasvim normalno i sa onim svetom što koriste komp. po princpu: "okrenem kjuč i vozim i ne marim šta je ispod  haube", bez neke upadljive socio anomalije.

Edited by J-♣
Link to comment

onda mozda treba da pogledas do kraja (ako vec do sad nisi i sam zakljucio odnos Eliota i Mr.Robota) pa da vidis sto su takvi kakvi su

nije ni meni nesto preterano dobra serija.. onako.. gledam jer gleda burazer pa ubijamo vreme zajedno..

kad smo kod `akera, skinuh sinoc nemacki "Who am I" kazu da je jako dobar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...