Jump to content
IGNORED

Hoću da budem programerka


Recommended Posts

Probaj, valjda nije $10 toliki trošak na programersku platu :) . 

 

Ja ne koristim, koristi par ljudi oko mene, ali nisam se mnogo raspitivao. Razlog je uglavnom što mislim da će mi trebati više da sredim nešto što je neko "drugi" uradio do kraja nego da uradim nešto sam od nule. Za neke stvari koje se ponavljaju i koje me smaraju možda, ali nemam ih toliko da mi se isplati išta da podešavam da bi radilo. Za neke situacije gde moram da uradim nešto što ne znam i gde mi bi dalo makar početak takođe možda, ali nije nešto s čim se često susrećem. Ne zato što sam genijalan i sve znam, nego zato što su problemi koje rešavam nisu toliko teški, makar ne u smislu informatike.

  • +1 1
Link to comment

Lekcija broj 1, najvažnija stvar u ozbiljnom softveru nije ni da li radi kako treba, ni da li ako radi kako treba radi na zadovoljavajuć način. Ne, najvažniija stvar, i to je ono što je srž nečega što se zove software engineering, je da li imate ozbiljnu strukturu fajlova? Jer bez toga, kako bi dobili ovakve stvari:

 

const config = require('../../../../../../../../../conf')

 

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...