Jump to content
IGNORED

Elder Scrolls (od starostavnih piksela do onlajn verzije & beyond)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja sam posle ovog praslinovog posta 100% ubeđena da je on učestvovao u pisanju onih milion knjiga razbacanih po skajrimu, uključujući i "lusty argonian maid"...  ^_^

:lolol: ta ima dva toma  :lolol:

joj meni mnogo tesko da bacam knjige u Skajrimu, umesto toga sve trpam na police i u sanduke, vuku mi se duplikati zajedno sa oklopima koje nikad necu koristiti, i odurnim orkovskim macevima koje ne bih iskoristio ni na ranjenom skeletonu.

Link to comment

Наравно да сам учествовао у писању, али ме онда спичила стрела у колено и морао сам да баталим Тамријел. :(

Link to comment

Наравно да сам учествовао у писању, али ме онда спичила стрела у колено и морао сам да баталим Тамријел. :(

:lolol: good one

Link to comment

niste normalni ako to citate.

em su bulja (ko da ih je prslin pisao), em ima toliko toga za pobiti u igri.

ko ti rekao da citam? samo skupljam, da imam™.

 

a moras da otvoris svaku knjigu jer moze da unutra bude nesto sto ce da ti poveca skill.

Link to comment

joj meni mnogo tesko da bacam knjige u Skajrimu, umesto toga sve trpam na police i u sanduke, vuku mi se duplikati zajedno sa oklopima koje nikad necu koristiti, i odurnim orkovskim macevima koje ne bih iskoristio ni na ranjenom skeletonu.

Pa ubij me ako u Morrowindu nisam utukao sate i sate praveći svoju ličnu biblioteku na gajbi. Slagao ih na gomile uz zidove, na police... i većinu pročitao. Sad sam im pozaboravljao naslove ali bilo je nekoliko stvarno dobrih, npr. The Locked Room. Ma najbolja igra ikada.

Link to comment

ja sam u morrowindu nasao nekog glupog gula koji je kupovao sve sto mu ponudim za otprilike bilo koju cifru koju trazim. ne znam dal je bio bag, ali na kraju sam postao poprilicno ekonomski nezavistan :fantom:

Link to comment

ja sam u morrowindu nasao nekog glupog gula koji je kupovao sve sto mu ponudim za otprilike bilo koju cifru koju trazim. ne znam dal je bio bag, ali na kraju sam postao poprilicno ekonomski nezavistan :fantom:

 

zvuči kao lajna za muvanje skupih pičoka 

  • +1 1
Link to comment

Verovatno mislis na Creepera. Ima jos jedan veci car, ona kraba trgovac sa 10000 golda. Totalni zbun kad sam prvi put naisao na nju...

 

Nego, nije losa ta ideja o posebnom topicu, da ne bude da sam skroz u off topicu. Mozda bi mogao ceo ES serijal da se nabaci tu.

Edited by Lord Stef
Link to comment

Pa ubij me ako u Morrowindu nisam utukao sate i sate praveći svoju ličnu biblioteku na gajbi. Slagao ih na gomile uz zidove, na police... i većinu pročitao. Sad sam im pozaboravljao naslove ali bilo je nekoliko stvarno dobrih, npr. The Locked Room. Ma najbolja igra ikada.

 

+1

 

 

moram da primjetim da je sa posljednjih nekoliko stranica naglo skočio kvalitet rasprave na ovom forumu, pogotovo na ovoj užasnoj temi.

 

U to ime, blessings of St. Roris upon you, my friends. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...