Jump to content
IGNORED

Covers


Gonzo

Recommended Posts

e, sad, enciklopedija njanjavštine :)ovo sam već okačio i rekao da mi je jedna od omiljenih pesama ikada. i omiljena obrada. i tako to, sve u superlativu.ali ima još nekih stvari tu. mnogo mi se sviđala pevačica, tada, kada se spot vrteo na 3k. x godina kasnije - opla, eto jedne iste na fakultetu. iii... popijem odbitak :D al' opet su mi super obe, na neki udaljeni način, kad razmislim.za ovo će stounsisti da me ubiju, ali moram, jbga :D

">e, a ova je baš onako lepa pesma, voleli ili mrzeli sinead. damn your eyes. lepota je to, ali sa new tab-om u mozilli, nikako ova gados' od njakavog kompjuterskoi montiranog spota. etta james verzija je meni poznata, možda postoji lepša i starija verzija :unsure:pa, tako, odoh ja u svoje prvo bezalkoholno i beznikotinsko klub-veče u životu, da vidim može li se to :unsure:
Link to comment

so shoot me i dont care, im corny to the bone!originalSeiSei la vita miaQuanta nostalgiaSenza tecover od amande learA never-ending emptinessI'll miss youCan it be possibleTo be away from you?

Link to comment

slušam dosta kavere u zadnje vreme al više one od skroz anonimnih muzićara mislim na to kad neko samo popane djitru ili zasedne za klepetalo i upali kameru.e, zna se da su Madonine stvari iz 80ih vrhunske pop kompozicije, pa ko god da uvati da ih otpeva bolje zvuči od Madone, pa čak i ova njakava Dafi. evo recimo kultna pesma "Borderline" (orginal)stvarno vrh otpevala ova ženica Alison Satinger, nikad čuo za nju, al bolje ispevala od i Madone i Dafi. simpatična baš ko neka kravica.

Link to comment

Crazy, na žurci za novaka su ovo pustili u ponoc, ok fora.

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">uživo
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">
Link to comment

Slušao večeras, pa se podsetio spektakularne verzije Always On My Mind Pet Shop Boysa.Drugi sjajni cover Pet Shop Boysa, a ovaj zasigurno prevazilazi beskrvni original snimljen u standardnom skveechee i samo skveechee maniru - Where The Streets Have No Name

Link to comment
Slušao večeras, pa se podsetio spektakularne verzije Always On My Mind Pet Shop Boysa.Drugi sjajni cover Pet Shop Boysa, a ovaj zasigurno prevazilazi beskrvni original snimljen u standardnom skveechee i samo skveechee maniru - Where The Streets Have No Name
a ti ne volis u2?ja mnogo volim ceo the walkabouts - satisfied mind.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...