Jump to content
IGNORED

Covers


Gonzo

Recommended Posts

nisam našao ništa slično pa da otvorim. topik za obrade poznatih i manje poznatih hitova, uspešne i neuspešne.konkretan povod je bizarna obrada b.sabbathovog iron man-a ni manje ni više nego od strane cardigansa koju sam malopre čuo :lol: kasnije ću da prijavim i nešto od mojih favorita.

Edited by Maistor
Link to comment

Jedan big time classic: Seven Nation Army (WS, koje inace srednje obozavam, ali - ovo im se omaklo!), obradjen od strane Nostalgia 77. Zvuci kao original covera :thumbup:Wichita... :lol:

Link to comment
nista ogavno nisam cuo kao sto su lemonhedsi koji pevaju My Name Is Luka suzan vege.
Boze! Pa ti i ja se ne bismo slozili ni da je sad 4. januar...Obrade BOLJE od originala:Echo and the bunnymen - People are strange (doors)Damned - Alone again or (Love)Stiff Little Fingers - It doesn't make it alright (Specials)Manic street preachers - we're all bourgeoise now (McCarthy)Psychotic Youth - Everytime you walk in the room (Jackie DeShannon )Blondie - I see no evil (Television)Social Distortion - Under my thumb (Rolling stones)ima jos... Edited by Mp40
Link to comment

skoro vasceli cashov opus obrada ide u kategoriju 'boljih od originala'!mp40, za divno cudo, slazem se za veci deo obrada sa spiska, osim za the specials, naravno.iako mnogo volem SLF

Edited by ToniAdams
Link to comment
Working Class Hero kad sviraju Manic Srtreet Preachers mi dođe kao melem za uši nakon one bljuvotine od Grindeja što se ne skida sa VH1. A i original je bljuc.
Jes vala! A ni Mariane Faithful se nije pokazala...
Link to comment
Boze! Pa ti i ja se ne bismo slozili ni da je sad 4. januar...Obrade BOLJE od originala:Echo and the bunnymen - People are strange (doors)Damned - Alone again or (Love)Stiff Little Fingers - It doesn't make it alright (Specials)Manic street preachers - we're all bourgeoise now (McCarthy)Psychotic Youth - Everytime you walk in the room (Jackie DeShannon )Blondie - I see no evil (Television)Social Distortion - Under my thumb (Rolling stones)ima jos...
Hehe, neverovatno ali istinito - dok citam ovaj topic u ofisu slusamo upravo Psychotic Youth - Everytime you walk in the room ...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...