Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Pogledah prvu sezonu. Super mi je bilo na pocetku, al kako je odmicala nekako mi sve dosadnije bilo :/

Imam osjecaj da pola svake epizode prodje u Ragnarovom sjedanju na livadi/drvetu/kod vatre i seretskom osmjehivanju. Plus, malo me podsjeca na glavnog lika iz Sons Of Anarchy. 

 

No, ipak namjeravam koliko danas nastaviti i sa drugom sezonom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogledao. Druga i treca sezona mi se vise svidjaju, pogotovo druga. Iako ne mogu da kazem da me bas bacila na dupe, svidjela mi se vise nego sto sam ocekivao.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Kako samo jedna, kada prekosutra izlazi treca? :D

 

Kapetane, bolje pogledaj sto pre trecu sezonu i zapocni cetvrtu, jer te ceka veliki spojler koji opet su otkrili u trejleru za cetvrtu sezonu. :thumbdown:  :lolol:

Link to comment

Kako samo jedna, kada prekosutra izlazi treca? :D

 

Kapetane, bolje pogledaj sto pre trecu sezonu i zapocni cetvrtu, jer te ceka veliki spojler koji opet su otkrili u trejleru za cetvrtu sezonu. :thumbdown:  :lolol:

 

los mi sajt odakle skidam serije :D

Link to comment

dokle je stigla cetvrta? ja sam kupiotm prve dve epizode, to je novo izgleda. A stao sam na sestoj trece sezone malo mnogo vizija za moj ukus

 

Nije lose...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...