Jump to content
IGNORED

Stanje na računu +1


PlusJedan®

Recommended Posts

Ja sam sam fizicko lice, onda moze da se javi i neko sa firmom da vidimo da povracaj pdv.a uplati nazad u fond.... Mada je to davljenje

Ili da odemo do buvljaka, tamo ima svakog sredstva za higijenu bez pdv.a i po niskim cenama

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • PlusJedan®

    25

  • adam

    8

  • Edit

    7

  • vookela

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

cetvoro je sasvim dovoljno za kupovinu, ako imamo dvoja kola. za podelu je to ok. ali bice jos na podeli

 

lupetam, sto vise to bolje

Edited by PlusJedan®
Link to comment

Ja bih jako voleo da mi neko da adresu na pp od ljudi koji su intenzivnije u priči i da im šibnem ranac brzom poštom pa oni proslede dalje kome već treba.. Pun je stvari koje će i te kako moći da koriste oni tamo, jedne patike skoro nove, i koješta, majice, šorcevi, farmerke i sl. Nikako me put ne nanosi u BG, kontam da bi se tako najbolje upotrebilo.

Ako postoji neko, pp.

Link to comment

Ne mogu da kvotujem, za diga i devizni:

Ja sam koristila samo podatke iz poslednje stavke (59) i sve odradila preko internet banking.

Ipak nekad treba swift, nekad sistem automatski pozna banku.. Ja sam stavio za svaki slucaj

Link to comment

00889a42fdc6df0ffca0676d62f51991.jpg

isao jutros u banku, reklo mi da mi treba broj racuna (account number) i sort code. dao sve ove informacije, isprintano, ko velim snaci ce se ali nista. zena u banci gledala, gledao kolega, na kraju rekose da nista ne kapiraju. ja jos manje. ima li ko da zna, da je slao novac iz uk?

Link to comment

Moguće da nisu ukapirali da je reč o računu van uk. Inače... Šifra plaćanja za devizni je 767. Najbolje bi bilo ako možeš da ostvariš neku pisanu komunikaciju sa bankom, pa da forvarduješ njihove informacije na ug.plusjedan@gmail.com da mi prosledimo našoj banci i da oni tako iskomuniciraju...

Link to comment

ma rekao sam im da je u pitanju racun u srbiji, to im je bilo jasno. gledali, gledali i nista ukapirali. pretpostavio sam da je broj racuna ovo iz stavke 59 - RS35160005400001054875 tako i rekoh ali sort code mi nije bio jasan a njima jos manje... videli su da je barclays intermediary pa mi rekose da im treba njihov sort code koji bi kako kazu trebao pocinjati sa 20. jos su se malo domundjavali ali nista resili. pada mi na pamet da sam trebao ici u barclays a ne u svoju maticnu banku. ici cu u ponedeljak u barclays pa cu da pitam ponovo, oni bi trebali znati vise, umesani su a i ovu sifru placanja cu da pomenem. nadam se da ce upaliti. 

 

nikad nisam pisao banci ali cu pogledati online ima li neki mail za to pa da probam i tako ako ovo opet ne uspe.

 

svakako ne odustajem, resice se i to. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...