Jump to content
IGNORED

Sterilizacija i mi


Miralem

Recommended Posts

daklem, imam sledecu situaciju: kucnu (ne izlazi) zensku macku od jedno 7-8 meseci i prirodu koja bi trebala uskoro da nastupi, ako vec nije. dalje, kuma i jos neke koji su me savetovali da je sto pre sterilisem da se ne bi mucila. a zatim i 1 doktorku, koja mi je rekla da prvi put cuje da se kucna macka sterilise i da tu ima dosta nusefekata, te da nije bas preporucljivo. mada se ona ne pravi neki ekspert za zivotinje. i na kraju, zakazan termin za sutra u 13.00h. kakva su vasa iskustva, i zna li iko nesto konkretno, onako iz udzbenika? da je vodim na sec sec ili ne?

 

 

 

 

pederi stop.

Link to comment

ma vodi na sterilizaciju. ja imam macka koji je sterilisan pre 6 i po godina i puca od zdravlja, dobro, nema jedno oko ali nema ga od macecih dana i to nema veze sa sterilizacijom

Link to comment

vodi je. imaće manj šanse za rak reproduktivnih organa, i neće prolaziti kroz teranje koje ume da bude baš tužno za gledati.

ja čekam da ova moja manja dođe u godine kad se to radi pa da ih vodim zajedno.

znam već i gde ću, toni je preporučio centar za mešance, tamo je 2000 dinara.

Link to comment

hvala svima na odgovoru, ubedjen sam. vodicu je kod nekih veta na crvenom krstu, 5500 din, najjeftinije sto sam uspeo da nadjem. ne mogu da se cimam sa mackom u prevozu, a ako placam taksi na isto ce mi izadje.

 

 

molim moderaciju da ovaj topik zatvori i pinuje, kako bi sluzio kao istorijski dokument- prvi topik na kome se svi slazu.

Link to comment

daklem, imam sledecu situaciju: kucnu (ne izlazi) zensku macku od jedno 7-8 meseci i prirodu koja bi trebala uskoro da nastupi, ako vec nije. dalje, kuma i jos neke koji su me savetovali da je sto pre sterilisem da se ne bi mucila. a zatim i 1 doktorku, koja mi je rekla da prvi put cuje da se kucna macka sterilise i da tu ima dosta nusefekata, te da nije bas preporucljivo. mada se ona ne pravi neki ekspert za zivotinje. i na kraju, zakazan termin za sutra u 13.00h. kakva su vasa iskustva, i zna li iko nesto konkretno, onako iz udzbenika? da je vodim na sec sec ili ne?

 

 

 

 

pederi stop.

vodi.

 

cega je doktorka ta kucna doktorka?

da se ne zove doktorka igi ili doktorka albanija?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Je li to ona mala crna, kao opasna?

 

Preporuka za sterilizaciju. Mačka moje rođake do juče je bila u istoj situaciji, ista dilema. Završio moj drug dr. vet. po prijateljskoj ceni. Sve je proteklo bez problema. 5500 din je prosečna cena.

 

Cene uvećati cene za izmene PDV

Edited by halloween
Link to comment
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...