Jump to content
IGNORED

Banshee, Pennsylvania


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    20

  • scab

    11

  • mustang

    11

  • Ajant23

    7

Top Posters In This Topic

Da ne umre topić :) , odgledao prvu sezonu australijske serije Underbelly

Nije ni nova serija, a nije ni neki premium kvalitet, ali je onako light verzija Benšija. Znači nasilje, znači krv, znači sise i dupeta...

Plus je što nije toliko over the top, a i minus.

Link to comment
  • 9 months later...

Uh uh koliko jebeno kvalitetatn tresh ovaj banshee :Hail:

Nisam hteo da pišem ništa dok ne odgledam do kraja.. Sa nekim stvarima se toliko preterivalo, praktično išlo u apsurd do krajnjih granica, ali sve je upakovano kao najlepši novogodišnji paketić sastavljen od najlepših slatkiša. :D Ne znam da li se iko ikada mlatio više no šerif Hud po snimljenoj minuti serije, najbolji fajt mi je bio sa onim bokserom kada je samo upao i krenuo na njega kao Šerif bez nekog preteranog razloga (ok, silovao je onu u prikolici ali postoji privođenje, hapšenje i sl) Te batine što je on dobio u ovoj seriji gore su jedno 10x od boksera koji bio u penziju otišao u 60 sa par stotina borbi iza sebe. Tuče su inače posebna priča, istakao bih onu između Bartona i Nole kod okolo i unutar kola sa onim fatalijtijem na kraju u vidu čupanja grkljana lol, taj ko im je osmišljavao borbe je težak psiho ili genije, tanka linija...

Likovi su fantastični. Kai je genijalno osmišljen i jedan mi od najdražih negativaca ikada, neobičan tj atipičan u svom izgledad, mali i plavi amiš Dačmen, ali praksa čovek Tai Či i surov do koske. Njegov i Hudov odnos mi je fenomenalan, koliko god su nemezisi, provejava doza međusobnog poštovanja i uvažavanja. Brok mi je možda i omiljeni lik, Džob naravno, a i Keri leži taj neki ženski mačo trip, meni barem nije smetala. Ubedljiva je, rekao bih da lema onako i u real life-u.

Sve u svemu, sjajna, sjajna zabava i odlično skrojen kraj sezone. Veliki plus što ovo dvoje nisu skončali zajedno na verandi kuće u periferiji...

Link to comment

kad god vidim kai-ovovu desnu ruku u nekoj seriji samo cekam da krene da kolje. evo sad je neki advokat u blue bloods, dzaba, jednom sajko uvek sajko :D

odlicna serija prava zabava, brutalna i nepredvidiva. dzob mi je naravno favorite. 

plus je jedna od retkih serija gde su zenski likovi jaki i nezavisni (nisam feminista nego mrzim kilobere)

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...