Jump to content
IGNORED

Diplome su za zid, nisu za knjige ili Dr Milorad Cvijovich, lichno


gospa buba

Recommended Posts

tenks ticheru i notoriouousovoj. glede vesti o kvazi-propasti malog doktorata.

 

(hamlet da mi ne opravlja slova, nepismenos je namerna ^_^).

Edited by gospa buba
Link to comment

Što meni, ništa ti nisam pomogla?

Ontopik: Bojim se da neće biti odgovarajuće reakcije povodom povlačenja Malijevog članka. Uostalom, čovek je branio tezu a da nije objavio nijedan rad u časopisima sa liste. Teško da članovi komisije ili NNV nisu znali razliku između međunarodnog časopisa i časopisa međunarodnog značaja. 

Zna li neko da li je Slina objavio neki rad pre odbrane?

Link to comment

Što meni, ništa ti nisam pomogla?

Ontopik: Bojim se da neće biti odgovarajuće reakcije povodom povlačenja Malijevog članka. Uostalom, čovek je branio tezu a da nije objavio nijedan rad u časopisima sa liste. Teško da članovi komisije ili NNV nisu znali razliku između međunarodnog časopisa i časopisa međunarodnog značaja. 

Zna li neko da li je Slina objavio neki rad pre odbrane?

pa jesi, kako nisi. nego bi ja sama saznala ^_^

 

elem, sad u kucnoj raspravi diskutujemo o tome shta su uslovi fakulteta za odbranu (u smislu broja i vrste radova), a shta je osnovni uslov univerziteta. navodno je uslov univerziteta 1 rad za odbranu, ne znam kog nivoa. fakulteti obichno traze i vishe, bar prirodni i tehnichki (1 za prijavu, 1 za odbranu). a mentori traze josh i vishe, jer im se ne nosi glava u tashni. elem, javlja mi se da ce se pokazati da on nekako ispunjava osnovni uslov univerziteta, 1 rad u pirotskom glasniku, a pricha o falsifikatu ce nekako potonuti u zaborav -_-

 

najbolje da neko sme da mu uzme doktorat <_<

 

 

edip. ovaj topik nikada nece dostici slavu topika doktor mice. jedino ako bi ga doktor novica nekako osvetlao. ljubazno molim, da se stoga ovaj topik pridruzi povijesnom, chim bude nadjen, povijesni. tamo smo se dobro zabavili, ovde ne obecava :cry:

Edited by gospa buba
Link to comment

pa jesi, kako nisi. nego bi ja sama saznala ^_^

 

elem, sad u kucnoj raspravi diskutujemo o tome shta su uslovi fakulteta za odbranu (u smislu broja i vrste radova), a shta je osnovni uslov univerziteta. navodno je uslov univerziteta 1 rad za odbranu, ne znam kog nivoa. fakulteti obichno traze i vishe, bar prirodni i tehnichki (1 za prijavu, 1 za odbranu). a mentori traze josh i vishe, jer im se ne nosi glava u tashni. elem, javlja mi se da ce se pokazati da on nekako ispunjava osnovni uslov univerziteta, 1 rad u pirotskom glasniku, a pricha o falsifikatu ce nekako potonuti u zaborav -_-

 

najbolje da neko sme da mu uzme doktorat <_<

 

 

edip. ovaj topik nikada nece dostici slavu topika doktor mice. jedino ako bi ga doktor novica nekako osvetlao. ljubazno molim, da se stoga ovaj topik pridruzi povijesnom, chim bude nadjen, povijesni. tamo smo se dobro zabavili, ovde ne obecava :cry:

 

Uslovi se razlikuju od grupacije do grupacije i od fakulteta do fakulteta, ali mislim da se na nivou univerziteta traži jedan rad u časopisu međunarodnog ranga (mislim, nisam sigurna). Međutim, sve i da formalno zadovoljava uslov za odbranu teze, činjenica da je rad povučen iz časopisa zbog plagijarizma bi trebalo (eh, trebalo) da bude dovoljna. Valjalo bi pročešljati i drugi rad. Mada, mrka kapa, ko još brine zbog degradacije univerziteta i nauke. 

 

to nas moderacija štiti da nas nepoAPse :D

 

Je l' zbog dr aganchetovog doktorata?

Nisam 'tela da budem u komisiji, nasamarili me zlotvori  :cry:

Link to comment

ma zajebavam se, otkud znam gde je topik :)

 

:lolol:  A ja sam kao mrtva ozbiljna?

Mislim, bre, na tezu o Burkini Faso koju je forumaš draganče branio pred mnogočlanom PPP komisijom. 

Link to comment

to nas moderacija štiti da nas nepoAPse :D

pucajte, ja i sada drzim chas! -_-

 

 

(ovaj vic mi ne uspeva sasvim, znam, ali makar ima distancu, u je-suis-charlie svetu :()

Edited by gospa buba
Link to comment

:lolol:  A ja sam kao mrtva ozbiljna?

Mislim, bre, na tezu o Burkini Faso koju je forumaš draganče branio pred mnogočlanom PPP komisijom. 

 

nesam bio nazočan 

 

ne znam, nije se zajebavati sa internet doktoratima  ^_^ 

 

uglavnom, ostavljam vas sad vesele žene forumske, idem da vidim šta mi rade Bugari pri izvršenju mirovnih ugovora na koti od Srebrene Glave i Donje provalije do Bačeva. Javiću...

Edited by MancMellow
Link to comment

 

uglavnom, ostavljam vas sad vesele žene forumske, idem da vidim šta mi rade Bugari pri izvršenju mirovnih ugovora na koti od Srebrene Glave i Donje provalije do Bačeva. Javiću...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...