Jump to content
IGNORED

Pitajte Džejmsa


MayDay

Recommended Posts

48 minutes ago, Host said:

Sad se ne secam tacno, al bilo je ili kasnjenje leta sa Kipra(tm) ili neki problem sa avionom. Mrzi me da se cimam, zato i pitam ako znas neku agenciju koja ce da ih ganja za procenat.

https://ec.europa.eu/transport/sites/transport/files/themes/passengers/air/doc/complain_form/eu_complaint_form_en.pdf

 

Posalji ovaj formular direktno u Air Serbia.

Ili ako hoces agenta, mozda EUclaim .de, .co.uk, etc...

Edited by jms_uk
Link to comment

Ako je sam JU kasnio preko 3 sata, nemaš ništa sa letovima posle - za to su dužni nadoknadu u bilo kom slučaju, ako je do njihove strane.

Popuni fajl koji stoji na sajtu (mislim da je bio .doc pre par godina) i pošalji na mejl...traje nekoliko nedelja dok ti ne odgovore sa uplatom.

 

 

Link to comment

Jos uvek nisam kupila karte. Prvo je postalo izvesno da idem i u Vegas, a onda se otvorile opcije da posle Vegasa obidjem super druga u Ostinu da iskoristim da vidim taj grad dok je on jos malo tamo (a i da gledam Spurse), a od jutros i ta da sa ekipom iz Vegasa produzim na Havaje jer eto, jebiga. 

Moracu dva posla da radim kad se vratim. :D

Link to comment
1 hour ago, MayDay said:

Jos uvek nisam kupila karte. Prvo je postalo izvesno da idem i u Vegas, a onda se otvorile opcije da posle Vegasa obidjem super druga u Ostinu da iskoristim da vidim taj grad dok je on jos malo tamo (a i da gledam Spurse), a od jutros i ta da sa ekipom iz Vegasa produzim na Havaje jer eto, jebiga. 

Moracu dva posla da radim kad se vratim. :D

:thumbsup:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ipak idem samo BGD - Kankun - Havana - Kankun - Ostin - Beograd i to sam uzela veliki stopover u Parizu u povratku da odem na rucak sa ekipom. 

 

E sad, ispalo me je sve ovo, tananana, samo 1190e. Nije kao da si ti sebi unapred odgovorno birao, ali nije ni lose kako je delovalo u novembru.

 

Imam samo jednu problemcinu, a to je da mi je stopover u Meksiko Sitiju na putu do Ostina 13h u sred noci. Jesam nesto glavinjala u Hong Kongu jedne noci 5h, ali nikad nisam toliko dugo. Sta da radim? Hocu umreti? Ne smem sama nocu u Sijudad, ostacu na aerodromu. Moze li se spavati ili da buljim u Netflix cele noci ako ima interneta.

Link to comment
3 hours ago, MayDay said:

Imam samo jednu problemcinu, a to je da mi je stopover u Meksiko Sitiju na putu do Ostina 13h u sred noci. Jesam nesto glavinjala u Hong Kongu jedne noci 5h, ali nikad nisam toliko dugo. Sta da radim? Hocu umreti? Ne smem sama nocu u Sijudad, ostacu na aerodromu. 

HK i CDMX su veoma razliciti u gotovo svemu, a i u tom pogledu bezbjednosti.
 
Ja sam imao srecu glavinjati nocu u oba, ali dok bih Kowloon, a pogotovo Wan Chai ili Admiralty, preporucio, CDMX moze, ali sa rezervom. Dva puta sto sam bio i prenocio u Polanco i to bih rekao da nije nista manje bezbjedno od recimo Hamburga. Mada Polanco nije tipican CDMX, ali ima dobrih hotela i restorana.
 
Evantualno, samo da odes negdje na veceru, jedan od restorana na koji su lokalci ponosni, je hacijenda Restaurante Antiguo San Angel Inn. Nije lose, ako imas vremena.
Link to comment

Ma nema nista od toga da izlazim sa aerodroma. Plasim se bas. Slecem u Meksiko oko 10 uvece, a polecem u 11 ujutro sledeceg dana. Bas mi je gadno jer je u pola noci i sve dugo traje, ali sam ustedela oko 600 evra u odnosu na pristojne lejovere.

 

Nego ima jos nesto. Ja sam htela da se uskladim sa svojom ekipom na Kubi i pitala sam ih lepo kad se vracaju, oni meni rekli 9. januara, ali to je bio datuma touch downa u BG. Oni polecu 8. januara uvece, a ja sam kupila kartu za 9. januar oko podneva da odem u Kankun i odande za Meksiko, pa posle tog ogromnog lejovera dalje u Ostin. Bicu sama jedne noci na Kubi. Guglala sam, kazu da je sigurna Kuba za zene. 

Link to comment

Sta ces da radis tih 12 sati? Meni to sve deluje suludo, ali ako si vec ustedela 600 evra, mozda da si uplatila sebi najblizi hotel (tj. onaj do kog se najbezbednije i najbrze dolazi), koliko to moze da kosta, sigurno ne preko 100 evra?

Link to comment
3 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sta ces da radis tih 12 sati? Meni to sve deluje suludo, ali ako si vec ustedela 600 evra, mozda da si uplatila sebi najblizi hotel (tj. onaj do kog se najbezbednije i najbrze dolazi), koliko to moze da kosta, sigurno ne preko 100 evra?

Pa da, mogla bih neki od onih sranja sto su pored aerodroma. Evo, nije mi ni palo na pamet!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...