Jump to content
IGNORED

Ubistvo navijača u Istanbulu


nautilus

Recommended Posts

Brine me kako ce proci ovo leto u Srbiji. Ili ce Turci zaobilaziti Srbiju i voziti kroz Rumuniju i Bugarsku ili ce biti sranja. Ne verujem da se iz ovakve histerije izlazi bez neke masivne pizdarije. 

 

Koje leto? Leto u decembru? Januaru?

Do juna će ovo ubistvo biti odavno zaboravljeno.

Link to comment
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • boshoku

    36

  • kobni zelaya

    30

  • Miralem

    25

  • harper

    17

I normalni ljudi bi tada bili isto tako zgroženi.

 

Koliko normalnih se zgrozilo kada su navijaci Partizana celu utakmicu skandirali ime ubice navijaca Vojvodine Lonca i kad su okacili transparente na kojim su se rugali poginulom navijacu, i to na prvu godisnjicu ubistva? Sta mislis da li je tadasnji trener Partizana Jokanovic osudio navijace ili im se zahvalio? Sta mislis, da li je sudija prekinuo mec i trazio da se sklone uvredljive parole? Sta mislis, koliko medija je pomenulo ovo u svojim izvestajima? Umesto odgovora, evo dela vesti sa fkv.com

 

 

 

Gospodo novinari, već punih 15 godina, kako ja tako i većina nas navijača najstarijeg prvoligaša, se borimo sa vama i među vama da se pronađu ubice svih vaših kolega (Dade Vujasinović, Slavka Ćuruvije, Pantića iz "Večernjih novosti"...) kako bi oni završili tamo gde im je i mesto! Vaše ćutanje na parole koje su se juče mogle videti na istočnoj tribini "Karađorđa", meni su svedočanstvo koliko ste VI predani tome i koliko to istinski želite! Ako, i kada se nađu njihove ubice (a ja se nadam tome potpuno iskreno) i ako nakon toga negde, nekim slučajem se bude i njima klicalo (kao što se juče u NS klicalo zlikovcu), ja (ili svi mi) ću PRVI dići glas protiv toga, a posle ovoga se plašim da ćete vi i dalje ćutati!!! Za mene - ZLOČIN JE ZLOČIN, UBICA JE UBICA, A ZA VAS?! Ćutanje je glas odobravanja - menjajte svoj glas pod hitno i podignite ga protiv onoga što se juče zbilo! Kako ćemo drugačije početi da menjamo državu i društvo u kojem živimo, ako ovo od VAS ostane neosuđeno??? 

 

Niko se nece zgroziti, svi ce cutati kao sto su cutali i do sada a postoji jos x ovakvih primera. Slavljenje ubice je bolesnije od zvizdanja minuti cutanja, pa sam zato odabrao ovaj primer.

Edited by ficfiric
Link to comment

Koliko normalnih se zgrozilo kada su navijaci Partizana celu utakmicu skandirali ime ubice navijaca Vojvodine Lonca i kad su okacili transparente na kojim su se rugali poginulom navijacu, i to na prvu godisnjicu ubistva?

 

Svi

Link to comment

Problem je samo u tome što narod kao narod nema loše odnose već takvu iluziju kreira niko drugi nego faking država svojim maloumno-populističko-pilićarskim postupcima.

zagovaraš marksističku paradigmu o ukidanju države, lolo?

Link to comment

Koliko normalnih se zgrozilo kada su navijaci Partizana celu utakmicu skandirali ime ubice navijaca Vojvodine Lonca i kad su okacili transparente na kojim su se rugali poginulom navijacu, i to na prvu godisnjicu ubistva? Sta mislis da li je tadasnji trener Partizana Jokanovic osudio navijace ili im se zahvalio? Sta mislis, da li je sudija prekinuo mec i trazio da se sklone uvredljive parole? Sta mislis, koliko medija je pomenulo ovo u svojim izvestajima? Umesto odgovora, evo dela vesti sa fkv.com

 

 

 

Niko se nece zgroziti, svi ce cutati kao sto su cutali i do sada a postoji jos x ovakvih primera. Slavljenje ubice je bolesnije od zvizdanja minuti cutanja, pa sam zato odabrao ovaj primer.

zar ti nisi otisao sa foruma?
Link to comment

Svi

 

Izvini, ali gledao sam tih dana reakcije po netu, posto sam se pitao ko je lud - ja koji ocekujem da bar neko kaze da je ono bolesno ili svi ostali koji gledaju to mrtvi-ladni. Video sam samo par reakcija po forumima a to je daleko od "svi".

 

 

 

 

zar ti nisi otisao sa foruma?

 

 

Na Burundiju sam, sto pitas? Ali, tu i tamo svratim i bacim po koji post

Edited by ficfiric
Link to comment

Izvini, ali gledao sam tih dana reakcije po netu, posto sam se pitao ko je lud - ja koji ocekujem da bar neko kaze da je ono bolesno ili svi ostali koji gledaju to mrtvi-ladni. Video sam samo par reakcija po forumima a to je daleko od "svi".

 

Da ti prevedem, ako neko nema problem sa igranjem po tudjem grobu, onda nije normalan.

Link to comment

Bilo bi ti lakše, pretpostavljam.

 

Bilo bi, moram da priznam. Jako je tesko diskutovati s covekom koji licne antipatije prevede na pisani jezik, napise post na osnovu njih i autorstvo tog posta preda grupi neimenovanih lica koja se nigde nisu ni pojavila. Cemu to?

Link to comment

Bilo bi, moram da priznam. Jako je tesko diskutovati s covekom koji licne antipatije prevede na pisani jezik, napise post na osnovu njih i autorstvo tog posta preda grupi neimenovanih lica koja se nigde nisu ni pojavila. Cemu to?

Žao mi je što si se toliko uznemirio. Ovo ostalo je patetično i nešto iz tvoje glave. Tvoja zapažanja su hm, previše uvrnuta. Evo, pošto vidim da te to pali i tvoja mora da bude poslednja i jedino ispravna; pobedijo si.

Link to comment

Ne razumem čemu tolika zgroženost, jer da se desila obruta tragedija, naši navijači  bi slično reagovali (ako ne i jadnije) Slična je ta zla krv, ako mene pitate...

 

E pa ovo je neproverljivo. Kada budu ubili nekog stranca u Beogradu... oh wait

Edited by Caligula
Link to comment

cek, a koja je poenta ovoga? svi znamo kako se ppp poneo po pitanju relativizacije ubistva tatona, sa sve malokurskim. al opet nemamo pravo da se poseremo na glavu turcima zbog njihovog ponasanja? koj vam je kurac?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...