Jump to content
IGNORED

Ubistvo navijača u Istanbulu


nautilus

Recommended Posts

Ovo je sad možda za split splita, ali jebi ga. Ovo "naduvan" mislim da stvarno ne treba da se nađe ovde. Imam gomilu duvača u okolini i niko od njih nije agresivan, uglavnom, ali stvarno nikad nisam čuo da se neko naduva pa ide u sranje.

Viđao sam mnogo puta da neko nategne lozu/vinjak i onda se upusti u orgiju nasilja, ali da neko duva pa da krene da razbija glave - to se ne dešava prema mom iskustvu.

 

Друже,не причамо о блејању у крају, већ о гледању кошаркашке утакмице.

Link to comment
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • boshoku

    36

  • kobni zelaya

    30

  • Miralem

    25

  • harper

    17

Друже,не причамо о блејању у крају, већ о гледању кошаркашке утакмице.

Ako vec hoces da ulazis u nebulozne price, ne pricamo o gledanju kosarkaske utakmice vec o pravljenju sranja.

 

Nego, zvizdanje za vreme minuta cutanja liku kojeg si ubio je novo dno u ovoj kaljuzi. Do sada sam bio rezervisan prema odgovornosti igraca i strucnog staba za ono sto rade navijaci, ali danas mi je prvi put proslo kroz glavu da su trebali da napuste teren. Ne kazem da bih ja tako uradio, niti da je trebalo to da urade (nije trebalo), ali postoje elementi da se razmislja o tome. Huliganizam sada vec ozbiljno preti profi sportu u Evropi i krajnje je vreme da se klubovi jasno odrede protiv istog.

Link to comment

Прва и основна ствар јесте да неко не може пијан и надуван да уђе и у халу и на стадион,на жалост то је у Србији редовна појава.

Da ti pomognem, ovde se priča o huliganizmu, ne o alkoholizmu i narkomaniji. Prva i osnovna stvar je da se ljudi koji prave nerede vezano za sport hapse, kažnjavaju prekršajno i krivično, da na dan utakmice proučavaju enterijer policijske stanice i td.

Link to comment

Brine me kako ce proci ovo leto u Srbiji. Ili ce Turci zaobilaziti Srbiju i voziti kroz Rumuniju i Bugarsku ili ce biti sranja. Ne verujem da se iz ovakve histerije izlazi bez neke masivne pizdarije. 

Link to comment

Srecom. Nisi morao ni ovog puta.

Bilo bi ti lakše, pretpostavljam.

 

Na ovoj temi osim tebe apsolutno niko nije raspravljao ni o kakvim zlim narodima tako da realno mozes da se zakitis ovom podmetacinom, kad vec ne umes nista bolje da smislis. I hvala sto si nam otvorio oci da i kod nas ima istih takvih degenerika, pretpostavljam da smo svi u soku i neverici zbog jednog tako revolucionarnog saznanja.

 

Vau, podmetačina. Sindrom  balkanskog pijuna opet u modi.

Raspravljalo se o stepenu zgroženosti na ovoj temi, koji je dostigao level doktora policije. To mi je zasmetalo. Ovo što gore škrabaš je samo bildovanje postova, a to je već tvoj problem.

Link to comment

90ih (a i sire) je bilo masa onih koji bi na svako srpsko sranje odgovarali sa 'a sta su ameri/hrvati/bosanci/etc radili'. sad se to kod nekih mentola pretvorilo u nezaobilazno 'a sta smo mi radili'.

Link to comment

Meni je mnogo jači utisak dečko koji je na ulici u Nišu izboden bez ikakvog povoda, a opet se ni državni vrh ni mediji ne polomiše da izraže zapanjenost i zgražavanje.

 

Ovo sa navijačima uvek može da se očekuje da neko nastrada jer većina te rulje ionako ne ide zbog sporta nego zbog sranja.

Link to comment

Ovo u Nišu ne može da se ispolitizuje. Nemaš kome da uručiš demarš, nemaš koga da označiš kao neprijatelja koji zabija nož u Srbiju, nemaš koga da proglasiš za novog Obilića, nemaš čime da inspirišeš Maju Gojković. Otud i nezainteresovanost državnog vrha za taj događaj. Nema političke koristi nego treba da se radi ono za šta te narod plaća, možeš misliti.

Link to comment

srecom je ljeto daleko pa ce srpski turisti masovno da zaobilaze tursku samo ako se neka turisticka organizacija, npr grcka, sjeti da ulozi jace pare da ih podsjeti na nemio dogadjaj iz novembra, a i s tim tesko

Edited by morgana
Link to comment

Postenom Srbinu patrioti se opako suzavaju opcije za letovanje u poslednje vreme.

Nije u pitanju nikakva osveta vec osecaj nelagodnosti odlaska u zemlju gde narod ima lose odnose sa tvojim (kao npr. Hrvatska). 

Link to comment

Problem je samo u tome što narod kao narod nema loše odnose već takvu iluziju kreira niko drugi nego faking država svojim maloumno-populističko-pilićarskim postupcima.

 

90% turskog naroda uopšte nije čulo za ovu vest a većina onih koji su je čuli reagovala je slično našim reakcijama kada ovdašnji najverniji™ izvrše neki nov zločin.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...