Jump to content
IGNORED

Obucite Tonija


ToniAdams

Recommended Posts

joj bre!! slusaj kad ti se prica.

ja ti kazem kako da postignes taj neki efortles shik, a da ne izgledas ni kako deda ni kao hipster.

neces taj kaput nositi na somotske rebraste pantalone (deda) niti na odelce (japi) nego na farmerke, nikako slim fit nego nesto tipa levis 504. dzemperi ti nece biti na zakopcavanje, kosulje ti nece biti svetloplave ili nedajboze roze. mozes nositi neke jednostavne sportshoes, u neutralnim bojama i bez previse detalja.

eto. to bi bio taj neki toni za sezonu jesenzima 2014-15. barem kako ga ja vidim.

realno, znaš znanje (nema sarkazma), ja sam skrnjav, ono, farmerke i gilje, "za gore" ne marim

 

čoban

Link to comment
  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    44

  • darling

    14

  • boshoku

    12

  • Leia

    10

Top Posters In This Topic

realno, znaš znanje (nema sarkazma), ja sam skrnjav, ono, farmerke i gilje, "za gore" ne marim

 

čoban

pa eto mozete ti i toni zajedno u shopping za zimski kaput! pa da mi osvetlate obraz!

Link to comment
  • 2 weeks later...

e jebiga, moze taj kraci bos da se uzme za ispod 300 ojra, deluje kao dobra kupovina ali nekako mi izgleda japijevski, sto NIKAKO nije seksi (za odecu si strucnjak, to ne sumnjam, ali za seksi sam ipak ja strucniji).

nit je jakna nit je kaput. ko gume za sve vremenske uslove, nit su letnje nit su zimske :(

il ko morsko prase, nit je morsko nit je prase 

 

dobar kaput je i meni u glavi, ali ja sve to sto je vunasto a malo duze vodim kao kaput, to je problem :(

Djubretarci se vraćaju na velika vrata ove sezone i ultra su trendy. Od kratkih kaputa, onaj navy style, kraći, sa dvorednim kopčanjem.

 

Ako ne, imaš ono za svaku priliku 3/4 kaput, tu ne možeš da promašiš.

Link to comment

samo da vam javim, sacekace djubretarac izgleda, od bukvalno svega u cenovnom rangu koji vijam, a to je recimo 100-300 ojra, moju velicinu sam nasao samo kod s olivera i esprija, sto se tice pravih djubretaraca.

prvi je nelos, ali mislim da ni u ludilu ne vredi 190 evra. drugi je krpetina koju ne bih uzeo ni za dzabe. ima u stvari i neki tom tejlor, ali sastav je kao neka bolja kesa za smece, pa ga nisam ni uzimao u obzir nasao i neki gant, al je tanak dojaja, ko letnji djubretarac, kome to jos treba.

 

fala svima na pomoci :)

Link to comment

Pogledaj u Scotch&Soda, trebalo bi da ima medvedjih velicina, a nisu ni preterano skupi.

 

imaju dobrih komada al jesu skupi. 

jedan odvratan debeljko što vodi jutarnji program na novosadskom radiju reklamira svoj show na tvu u đubretarcu tako da je to za mene ćaos.

toni kupi bundu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...