Jump to content
IGNORED

o školovanju potomstva: dugo putovanje ka raspustu


frit

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    15

  • namenski

    10

  • Arkadija

    9

  • burekdzija

    7

Top Posters In This Topic

hah ove godine su našli nešto prihvatljivo i povoljno. prošle godine su tražili za zlatibor ko da deca idu na alpe na skijanje.
bro jutro :)
+1 za premeštanje opcija. režim svaki put kad uključim photoshop

Link to comment

hvala na pitanju, još da se nekad odmorim, pa mogu čak da kažem i da sam dobro

 

iscrpljen posle previše putovanja sa nekim mojim koptima po firmama u regionu

 

bar je sunčano od jutros

 

čeka me roditeljski na kome će da nas lože za ekskurziju posle ekskurzije, ovog puta inozemstvo

 

pa onda drugi roditeljski, opet povodom ekskurzije

 

interesantan je taj začuđeni stav profesorki kada izjavim da nisam još savladao štampanje para, kao da zarađuju tisuće eura mesečno

 

mada, dok je zdravlja, preganjaćemo se nekako i pored svih prepreka koje postavlja naše cenjeno vrhovništvo, kako bi nas očeličilo

 

izvinjavam se na ovom traktatu o ničemu

nene. spremam se i ja na jedan desant na osnovnu shkolu, ovih dana. nisam zadovoljna kolichinom ludila koja se tamo glumi, hocu josh vece ludilo da se glumi. elem, rekla razredna da dodjem (nema tu neki razlog dobaj je junior ali ni to nije problem sve i da je problem) i ja se pojavljume i ona me gleda kao koza i dobardan dobardan i - nishta. a uveche opet shalje aber da dodjem. nije problem, opet cu ja da dodjem, ne da meni novci rastu na drvetu, ja cela rastem na drvetu. ako opet bude isto, ziva nisam :lolol:

 

hudinijeva kretenativna koshta 23 iljade. na osamstopesto rata.

Link to comment

nene. spremam se i ja na jedan desant na osnovnu shkolu, ovih dana. nisam zadovoljna kolichinom ludila koja se tamo glumi...

...

hudinijeva kretenativna koshta 23 iljade. na osamstopesto rata.

Dzaba ti desant sve i da si nepoznati izvrsilac sa sve onom crnom maskom na licu; taj sistem niko razbit nemere, svi su u semi, pocev od onih majmuna koji obezbedjuju skolu sa sve decom, ali samo pod uslovom da se decama nista ne desi, da su ko muskatle, svako u svojoj saksiji da cuti i gleda okolo.

Toj feli se namestila EU regulativa po srpski sa sve gomilom papira koje moras da potpisujes, te da dete moze da se fotografise, te da ne moze, te da ide samo, te da ne ide samo, sve gola forma i artija, o ucenju i naucenjastvu da ne govorim.

 

A za kretenativnu, sta da ti kazem: plati i cuti.

Link to comment

1500 zadnji put 

 

na flajeru ekskurzije tj. kretentativne tj. mrtvog zlatibora pored opisa i cena, dopisano je olovkom +3000 dinara. pa pretpostavljam da je to to. u svakom slučaju ču da pitam. 

Link to comment

meni djeluje bizarno i dosadno, sto je jos gore. i skola i pod konac programirano slobodno vrijeme. nema tu sokova i fundamenata.

inace mislim da je klincima sa internetom i igricama super i zavidim na tehnologiji, osim na mobilnim telefonima.

Link to comment

meni djeluje bizarno i dosadno, sto je jos gore. i skola i pod konac programirano slobodno vrijeme. nema tu sokova i fundamenata.

inace mislim da je klincima sa internetom i igricama super i zavidim na tehnologiji, osim na mobilnim telefonima.

 

 

Ja ne, adiktivna je ta tehnologija, a vreme sa njom leti, ja se verovatno ne bih dizala sa stolice. Ovako sam stigla da istrazujem po planini, pravim kuce na drvetu sa namestajem, iskopam milion i jedan strip iz napustene kuce na selu, druzim se sa gomilom dece pri tom. Bas ne bih to menjala.

Link to comment

Ja ne, adiktivna je ta tehnologija, a vreme sa njom leti, ja se verovatno ne bih dizala sa stolice. Ovako sam stigla da istrazujem po planini, pravim kuce na drvetu sa namestajem, iskopam milion i jedan strip iz napustene kuce na selu, druzim se sa gomilom dece pri tom. Bas ne bih to menjala.

 

odbacis 7 od 10 programiranih aktivnosti, recimo svedes samo na muzicku, kosarku i likovnu sekciju, ostatak vremena gradis kucicu na drvetu i citas stripove, tako bih ja. 

boldovano ni ja ne bih mijenjala, nikako, to mi i jeste poenta, samo sto mislim da je ugrozeno upravo pritiskom da se slobodno vrijeme upotrijebi previse prakticno, a ne tehnologijom.

Link to comment

odbacis 7 od 10 programiranih aktivnosti, recimo svedes samo na muzicku, kosarku i likovnu sekciju, ostatak vremena gradis kucicu na drvetu i citas stripove, tako bih ja. 

boldovano ni ja ne bih mijenjala, nikako, to mi i jeste poenta, samo sto mislim da je ugrozeno upravo pritiskom da se slobodno vrijeme upotrijebi previse prakticno, a ne tehnologijom.

 

Ovi klinci sto ih ja znam slabo idu na te programirane aktivnosti, verovatno je to vise pojava u BGu. Ovde narod evt ako se iscima za ekskurziju da skupi pare. A i u Bgu imam jednog malog rodjaka koji je po ceo bogovetni dan pred TVom i kompjuterom kad nije u skoli. Mislim da ni nema drugare za ispred zgrade.

Link to comment

Ovako sam stigla da istrazujem po planini, pravim kuce na drvetu sa namestajem, iskopam milion i jedan strip iz napustene kuce na selu, druzim se sa gomilom dece pri tom. Bas ne bih to menjala.

dete od 7-8-9-10 godina bi sada bilo skoro pa izopšteno iz društva

pitanje je na šta će to da ispadne za dvadesetak godina

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...