Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

 

Odličan, šteta što je zasrao pri kraju poređenjem Zvezda/Partizan - Everton/Liverpool. Na moju veliku žalost, Liverpool može samo da sanja o dominaciji na lokalu kakvu je KK Duško Vujošević imao tih deceniju-dve. Prigodnije su oni poređenje upravo za KK Sledeća Sezona, večiti luzeri sa delusions of grandeur.

Link to comment

Ja sam sad stvarno začuđen. Ja volim Vajs jer diraju neke teške teme i onako su društveno angažovani. Gledao sam dokumentarce o Gvantanamu, progornu Roma u Evropi i Britaniji, gejevima na Jamajci, unutar Severne Koreje, unutar Islamske države, gomilu po frontu u Siriji i Ukrajini i ne znam šta još sve ne.

 

Ova reportaža o azilantima je ono što očekujem od Vajsa. Ako budu samo bunike, cirkam, mrzim rođendane, onda je srpski Vajs omašio temu.

 

 

E, moram da priznam da ja i dalje nisam skapirao šta je tačno Tarzanija. Znam da dobar deo mojih prijatelja ide tamo, ali ja kad god odem tamo i počnem da čitam bilo šta, pomislim da sam previše mator za to. Neki satirični sajt?

+1 na prva dva pasusa, a za treći mogu da ti kažem da na Tarzaniji prosto pišemo o čemu nam se piše. To je zapravo kao neki grupni blog, ako ćemo da svedemo na nešto što je opštepoznat termin. Nekada su tekstovi napisani da bi bili smiješni, nekada o aktuelnim događanjima, nekada o... pa, o čemu dune ljudima koji pišu. Osnovna ideja je bila da bude magazin sa muškim temama obrađenim na originalan način, ali to je brzo pokazalo svoju tematsku ograničenost, pa je sada to što je sada. Jeste za mlađu ekipu, jer mlađa ekipa čini većinu autora.

 

@cartman - i ja sam imao sličan utisak :D Ali da ne hajdžekujem temu o Vajsu dalje.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...