Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

pre neki dan su na drustvenim mrezama serovali tekst nebojse spaica od pre dve godine, o tome kako je kao gurman promenio ishranu i ide u teretanu  :isuse:

Link to comment

Ja sam njima zaista dao svaku šansu, ali zaista katastrofa su...

Čak i u temama koje su dobro odabrane, kako tekst/emisija odmiče to se raspada...

Kao da nema ko da usmeri autore, da im vrati na doradu, pokaže šta nije valjalo...

jbg. uglavnom je slučaj da su autori prvi put na filmu, a popijena je sva pamet sveta

tako da je rezultat očekivan

Link to comment

jbg. uglavnom je slučaj da su autori prvi put na filmu, a popijena je sva pamet sveta

tako da je rezultat očekivan

Pa zato služi the urednik a?
Link to comment

Oni svesno eksploatišu ljude koje imaju malo više nemira u glavi, a nisu potpuno svesni šta pišu i šta se sve može pročitati između redova. Što je sa zakonske strane prihvatljivo, ali mi to ne smeta da mi se gade.

 

Imaju i te neobične momente kad sa strane ili sa dna vrište oni tekstovi o jebanju i pušenju kurca, a u prvom planu neka vrsta protestne note ili didaktičkog teksta upućenog Dr Nebojši, Dr Malom ili SNS-u uopšte.

Link to comment

Daniel Bukumurivic je glavni. Galeb je urednik emisija valjda..

 

Mene na Vajsu nikad nisu privlacili clanci o tako tim cudnim/bizarnim stvarima i ljudima. Jedino sto skoro redovno volim da procitam su intervjui Milosa Jovanovica..

Link to comment

Meni se čini da je Vajs namenjen prvenstveno u30 ljudima. I alternativno orijentisanima.

 

Kao i na ostalim njihovim nacionalnim izdanjima ima meni neshvatljivih stvari tipa priča o in extenso o pušenju ali i vrlo zanimljivih stvari.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...