Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Jel ima neko preporuku za dobar auto-punjac za mobilni sa Alija? Ono, da nije neki krs nego nesto korektno.

 

Inace, planiram da uzmem i Opcom dijagnostiku za Opela, vidim da na KP idu od 30e pa navise a na Aliju ima za 15ak dolara, pretpostavljam da je to ta ista pa hoce ljudi da zarade...

 

Za tu dijagnostiku postoji dobra šansa da ti na carini traže dozvolu za uvoz ili da je čak automatski vrate nazad bez obaveštenja jer se to kao smatra da ne može da bude za lične potrebe već za posao. Čisto da znaš, čitao sam o takvim iskustvima na drugim forumima.

Link to comment

Jebem li ga, ako sam dobro skapirao po forumima, pominju ljudi da su uzeli bez problema. Valjda se ne bi bas na meni sirotom zalomilo da najebem prvi. Provericu ipak jos ali znam da su neki pisali da je bolje uzeti tu nego na KP jer je jeftinije dosta.

Link to comment

Da moj ortak je poručio to pa "popušio", na carini mu rekli da je obrtno sredstvo, i da je i u kategoriji sa "dekoderima za kranje kola" . Štagod to značilo...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

e to se ceni, dobre sluške.. koliko su ti dugo trajale?

evo sad gledam, kupio sam ih u novembru prosle godine a izgubio sam ih pri seljenju pre dvadesetak dana. Do zadnjeg dana su ok radile.

 

Hvala, Moco! Stavljam misa u korpu.

Link to comment

Uzeh Intezinu karticu i ovo mi se pojavi:

 

Capture.PNG

 

Sta moze biti uzrok? Kartica je juce podignuta iz banke, da ne treba neka aktivacija ili nesto? Nije na moje ime, uredno upisem ime sa kartice, da nije to problem(mada ne znam kako bi banka pravila problem, racunam to bi Alija trebao da se buni)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...