Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

ne znam, ima nesto u pravougaoniku pise singapure, i jos negde ima 'by air mail'

 

sad potvrdih na mailu, 24.jula mi stigao mail da 'your order has been shiped'

 

 

 

Untitled1.jpg

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ne znam da li ste provalili Alibonus. Clanovi sajta dobijaju rabat koji leze 15-ak dana od kad potvrdite prijem narudzbe. Rabat se povecava kako vise kupujete i realno je da oni koji kupuju s vremena na vreme dodju do 6,73%. Toliko se dobije kad se dogura do 5$ realizovanog rabata. Za telefone se dobija nesto manje, 4,69% u pomenutoj kategoriji. Sledeca kategorija je 7,21% i a nju treba da prikupite 21$ rabata. Za jos veci rabat treba potrositi dosta vise para. To je dostizno samo za Mocu i njegove telefone. Ako krenete u kupovinu, vazno je da aktivirate popuste klikom na dugme na sajtu ili Aliju. Postoji ekstenzija za razne brauzere i ona dosta olaksava pregled pospusta i ostalog.

 

Ima vise opcija za povlacenje novca - PayPal, Visa i master kartice i jos ponesto rusko. Webmoney koji je najkomplikovaniji sajt na svetu ali na njega pare stizu trenutno i bez provizije a zgodan je sto se sa njega moze direktno kupovati na Aliju. Najmanji iznos za povlacenje je 5$. Provizija za PP je oko 4% i 10 rublji fiksno.

 

Od pre neki dan su uveli jos dosta sajtova mada uglavnom ruske. Od popularnih imaju ebay, gearbest i jos par slicnih kineskih ducana. 

 

Adresa je https://alibonus.com

 

 

ili

 

 

https://alibonus.com/?u=571450

 

ako hocete da postanete referal. 

Link to comment

Samo da prijavim Mocu olosa opet. Nema mog sorca, nema para nazad a majstor je u Italiji na odmoru sa zenom. Saberite 2 i 2.

+

Moze preporuka za laptop do 45k?

Uslov je da ima numpad i ako moze da bude 17 inca.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

:fantom:
Link to comment

Samo da prijavim Mocu olosa opet. Nema mog sorca, nema para nazad a majstor je u Italiji na odmoru sa zenom. Saberite 2 i 2.

ihh kad te moća obraduje tamo za novaka promenićeš ploču.
Link to comment

Samo da prijavim Mocu olosa opet. Nema mog sorca, nema para nazad a majstor je u Italiji na odmoru sa zenom. Saberite 2 i 2.

 

siguran sam da postoji logicno objasnjenje.

 

a evo:

 

Desava se da nekog tako ukenja povremeno.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Čemu Jagodinska veza Zli? Lepo odeš u Intezu i ona sa šesticama ti za 800 dindži napravi karticu da uplatiš evre, em se ne zajebavaš sa ćuranima, em nema razlika u kursu, em odšmekaš bogovski par sisa. 

Link to comment

Desboje idi ti otvori mu smorio me vise. Inace posiljka je svaleru stigla ali majstor nije nasao kartonce od poste i vratila se nazad. Tako da ko zna u koju se zagledao na Konjari pa besan muz/momak/otac/brat cepa postu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...