Jump to content
IGNORED

Advokatura


Tribun_Populi

Recommended Posts

Niko ne spomenu...

 

https://www.akb.org.rs/vest/510

 

Nismo spomenuli, jer je forum bio u komi.

 

Znao sam ja da je on bolestan već dosta dugo, jer je partner u mojoj kancelariji u tazbinskim odnosima sa njim. Išao je na lečenje u Ameriku i plaćao to stotinama hiljada evra, a zbog bolesti se nije ni kandidovao za predsednika Komore. Doduše, niko nije baš očekivao da će kraj da usledi ovako brzo.

Link to comment

Danas su izbori u AKV. Ima neka vest na N1 da je i tamo neki pičvajz kao u BG.

 

Sutra su izbori u AKS, koje organizuje Dragoljub Đorđević sa delegatima AKB izabranim 13-og maja. Neke komore po Srbiji (i moja, između ostalih) im osporavaju legalnost.

 

Show must go on.

 

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Ja ne mogu da platim obavezno osiguranje koje mi je isteklo pre nekoliko dana. Rekli su mi da ne uplaćujem ništa na račun AKB, jer je račun u blokadi koju im je stavila Poštanska štedionica, već da im se obratim mejlom na adresu, pa će mi odgovoriti šta da radim. Naravno da mi niko ništa nije odgovorio.

Link to comment

 

Đorđević i Tintor izgleda nisu ništa manje zlo od pokojnog Šoškića i njegove ekipe, samo su drugačije zlo. Da su konstruktivni, mogli bi da sednu sa Gajićem i da razreše celo sranje za par dana, brzo bi se smirilo i u Vojvodini onda, ali bolje je mutiti vodu bez prestanka.

Link to comment

jel su ti dali gmail adresu :)

 

Ja ne mogu da platim obavezno osiguranje koje mi je isteklo pre nekoliko dana. Rekli su mi da ne uplaćujem ništa na račun AKB, jer je račun u blokadi koju im je stavila Poštanska štedionica, već da im se obratim mejlom na adresu, pa će mi odgovoriti šta da radim. Naravno da mi niko ništa nije odgovorio.

Link to comment

Đorđević i Tintor izgleda nisu ništa manje zlo od pokojnog Šoškića i njegove ekipe, samo su drugačije zlo. Da su konstruktivni, mogli bi da sednu sa Gajićem i da razreše celo sranje za par dana, brzo bi se smirilo i u Vojvodini onda, ali bolje je mutiti vodu bez prestanka.

 

Otprilike.

 

Ne treba smetnuti s uma da su celo ovo sranje koje traje sedam godina oni započeli, propisavši sami sebi u Zakonu o advokaturi iz 2011. godine da mogu oduzimati javna ovlašćenja regionalnim komorama, pa to iskoristili da najure Šoškića i instaliraju svog čoveka. Da bi im sve to posle poništavali i Ustavni sud i Viši i Apelacioni u BG, a sad se čitavo to zlo prelilo na celu zemlju. U Vojvodini je izabran mlađi Beljanski, nisam siguran ali mislim da je to struja koja podržava Đorđević-Tintor ekipu, tako da je sad rascep na nivou Vojvodina, Čačak i deo BG vs. Niš, Zaječar, Požarevac, Kragujevac i deo BG/Gajić.

 

Kao što sam mislio da je Šoškić trebao da ode (nažalost, na kraju je otišao nepovratno), tako mislim da je i ovima vreme da sjašu.

Link to comment

Ne, rekli su mi da pišem na zvaničnu adresu... Sad ih opet zovem, i niko mi se ne javlja, cirkus totalni.

Meni u AKS dali gmail da se prijavim za kurs za licencu za maloletnike....

Link to comment

Ne, rekli su mi da pišem na zvaničnu adresu... Sad ih opet zovem, i niko mi se ne javlja, cirkus totalni.

 

 

nece nikoga boleti glava ako zakasnis par meseci. jeste da krsis zakon i da te mogu izbrisati ali se nista nece desiti.

 

 

edit: otidji kod zene u racunovodstvo i plati na ruke :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...