Jump to content
IGNORED

ABA league Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    23

  • adasevic

    18

  • kobni zelaya

    8

  • KennyDalglish

    7

Zabagovao je sajt bas oko 3-4, ali je oko 6 sljakao odlicno. Zanimljiva je ova varijanta sa manje para i nesto nizim cenama. Neki igraci koji su vec sad izdominirali su bas dzabe (recimo Marinkovic), a najskuplji se za sada nisu previse pokazali izuzev Zagorca i Jovica... Bilan je na kraju super prosao kako je izgledao na terenu, a najveci fail je Hopson koji je otisao u minus i promasio svih 10 suteva... Vladovic je bio povoljan, ali ocajan i tako... 

 

Bice bas nezgodno jer se prvo kolo zavrsava u nedelju u 5, a drugo pocinje u nedelju u 7. Shvatio sam da ce moci da semenja kao u EPL za sledece kolo cim pocne tekuce, ali je to malo tesko izvodljivo jer se cene jos nisu promenile... ZA sada nisu moguce izmene, pa ne znam kako ce ovo da radi... 

Link to comment

Bravo. Ja sareno. Imam Marinkovica u par timova, ali imam i nula vise nego sto bih zeleo. Inace, sastavih sad tim po starim cenama za drugo kolo. Ne znam kako misle to da rese. Jedino da ostane tako, a bas je bezveze da moze da se kupuje na ovaj nacin.

Link to comment

Pa morali su nekako da rese preklapanje kola. I nisu stare cene. Igracima koji su vec igrali su promenjene cene. Npr. Lukovic bio 67 sad je 77. Razlika u odnosu na el je sto ovde zaokruzuju, pa je recimo peri pao sa 38 na 32 a ne na 32,3 (sto je 15%).

 

Steta sro nemam ivana marinkovica u najbolnem timu. Pogodio sam sa rebecom je da a najveci promasaj mi je hopson...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by adasevic
Link to comment

Imam samo jedan tim i imao neku ideju da zrtvujem rezultat u prvom kolu, tj. da sacuvam sto vise kredita za naredne runde.

Napravio tim za 289 kredita, ali ubo Marinkovica, Rebeca, Zagorca i jos mi je Luka kapiten, trenutno 185 poena i cekam jos Dj.Milosevica veceras.

I dva velika promasaja, Kastrati index 0, ali od njega nisam ni ocekivao previse, te Vladovic za koga sam racunao da ce biti sigurica, a on -3.

Uz njih jos i Kaba odlican 19, i dvojac iz FMP, Lazarevic i Apic 14 i 8, a na kraju trece su imali 28 zbirno, ali padose u cetvrtoj. Da bar Apic pogodi jedno slobodno za produzetak.

 

Pocetak iznad svih ocekivanja, ali sad treba pogoditi sa zamenama za sledece kolo.

Link to comment

Pa morali su nekako da rese preklapanje kola. I nisu stare cene. Igracima koji su vec igrali su promenjene cene. Npr. Lukovic bio 67 sad je 77. Razlika u odnosu na el je sto ovde zaokruzuju, pa je recimo peri pao sa 38 na 32 a ne na 32,3 (sto je 15%).

 

Steta sro nemam ivana marinkovica u najbolnem timu. Pogodio sam sa rebecom je da a najveci promasaj mi je hopson...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Aha. To je onda druga prica i skroz ok, nisam se udubljivao u cene.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...