Jump to content
IGNORED

Plivanje


Tolaa

Recommended Posts

Krajnje je vreme za topik. Danas je pocelo EP u Berlinu. Zvanicni sajt: http://www.bln2014.de/?lang=en

 

Veceras od 18h u finalu na 400m slobodno pliva nasa najveca/jedina uzdanica za medalju, Velja Stjepanovic.

 

Ostala finala veceras su 400 mesovito za zene i muska i zenska stafeta na 4x100 slobodno. U muskoj je trebalo da imamo stafetu u kvalifikacijama, ali nije startovala.

 

Edit: Zaboravila sam da i Lendjer pliva veceras u polufinalu 50 leptir. Imao je 14. vreme u kvalifikacijama.

 

Mogao bi da padne i WR na 50 leptir za zene vec u polufinalu veceras, posto je Sarah Sjöström, koja je oborila WR pre nekih mesec i po, imala za vise od pola sekunde bolje vreme u kvalifikacijama od bilo koga drugog.

Edited by Tolaa
Link to comment

velja je pobedio bidermana u grupi :Hail: , nemac je sad rezerva za finale - ako ono R na sajtu to znaci.

pojavili se neki britanac i italijani pravo niotkuda, a taman sam pomislio da ce velja da dominira. :mad:

siladji je je rezerva za polufinale na 100 prsno, lendjer je u polufinalu na 50 leptir, ali ja mislim bez izgleda za plasman u finale.

imali smo takmicare u skoro svim disciplinama danas, ne znam zasto stafeta nije startovala u kvalifikacijama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...