Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

On 12/6/2017 at 3:56 PM, radisa said:

Dobar je to phone za te pare, nemoj da te moja muka pokoleba... :)

Posle reseta radi odlično opet, oet je sve na MI Cludu, pa idemo iz početka, ako usere, znam gde su podaci...

+1. Za te novce tesko bolje. 

Link to comment

Zaboravih da prijavim, pre nedelju dana stigao jos 1 update, sad je MIUI 9.0.5.0, bateriju konacno prikazuje normalno, 4100 mah (Zli Gli sad smo carevi), a ista mi je pre par dana kad me nije mrzelo da proveravam izdrzala 25 sati sa 60% potrosnje, uz celodnevno (bukvalno) drndanje FB messingera i jos nekih sitnih cackanja tu i tamo. Dakle, rezultat iz real.

Link to comment

Redmi note 4x. Mislim da je razlika u tome sto ti imas global beta, a kod mene je global stable verzija, te beta verzije se cesce izbacuju jer stalno ispravljaju neke bagove i dodaju nove feature, stable izadje nesto redje ali sa (navodno) ispeglanim sistemom.

Link to comment
  • 1 month later...

Molim dobre ljude za pomoć. Sin mi je trenutno u Vijetnamu i kaže da su mobilni telefoni dosta jeftini. Interesuje ga da li mogu da se koriste kod nas? Da li je potrebno neko podešavanje i ako jeste možda kontakt za neki pouzdan servis gde mogu da se raspitam. U pitanju je Google Pixel 2.

Hvala unapred na pomoći.

Edited by Deda Drda
Slovo viška
Link to comment
  • 1 month later...

pozdrav, kupila i ja kineza i to onog po @radisapreporuci, dakle xiaomi Mi A1

 

nabudžila nekako karticu, ajde, uz malo seckanja, uspelo, e sad, meni je tu mnogo stavru nejasno, odnosno, ne dopada mi se, pa ako imate savet, pomagajte

 

elem, u imeniku nema opcije za uvoz/izvoz, pa sam sve iz starog telefona izvezla na google disc pa je povukao, ali tu je problem što ja imam to dosta odvojeno, odnosno, one kojima najviše šaljem mejlove, ne zovem ih telefonom, pa bih volela kada bi to moglo da se nekako razdvoji ali ne vidim kako

jer nema ono, čuvaj na sim, telefonu ili googlu, već mi daje samo opciju kada hoću da ubacim novi broj, da ide na google

elem, kako da to odvojim, da u imeniku vidim samo neke, a ne sve ?

 

i još. kada sam ga uključila, baterija bila na 77%, drndala po njemu nekih 5-6 sati i spala na 20% :cry:, meni to nešto ne zvuči kako treba, šta mislite ?

 

ed.

punila ga celu noć, jutros nešto malo gledala, sad vidim da je na 90%

 

ostalo mi se čini da je ok

Edited by dùda
Link to comment

Pogledaj koji ti proces troši najviše... I ja sam imao isti slučaj da troši puno, pa sam izguglao gde je problem preko procesa koji troši...Ovo za sim i to, ja čuvam na telu sve, ali sinhronizovao sam preko trlenor aplikacije... pogledaću kako je na MUIu podešeno, pa ti javim...

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Pogledaj koji ti proces troši najviše... I ja sam imao isti slučaj da troši puno, pa sam izguglao gde je problem preko procesa koji troši...Ovo za sim i to, ja čuvam na telu sve, ali sinhronizovao sam preko trlenor aplikacije... pogledaću kako je na MUIu podešeno, pa ti javim...

važi, hvala puno

 

sad pogledala, naviše mi potrošio neki launcher 3 koji nisam ni znala da postoji na telefonu, niti znam za šta služi niti sam ga koristila :ohmy:

 

možda bi trebalo i da podesim na onu uštedu baterije ?

Link to comment

Jbg, stvarno ne vidim gde u razdvaja
kontakte... Imam samo impored from kao polje... Ali ne i gde je trenutno uskladišteno...

Koliko ti launcher troši? U procentima...

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

Jbg, stvarno ne vidim gde u razdvaja
kontakte... Imam samo impored from kao polje... Ali ne i gde je trenutno uskladišteno...

Koliko ti launcher troši? U procentima...

pa neke aplikacije koje sam koristila, potrošile 2% a ova za koju ni ne znam šta raid 3 %

 

uključila sam uštedu baterije, sada ću da vidim to na googlu

Link to comment
17 minutes ago, dùda said:

 

sad pogledala, naviše mi potrošio neki launcher 3 koji nisam ni znala da postoji na telefonu, niti znam za šta služi niti sam ga koristila :ohmy:

 

 

zna kineska sluzba da postoji i za sta sluzi :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...