Jump to content
Shaq

KK Crvena zvezda za decu

Recommended Posts

Shaq

aznam kako vi, al ja sam devastiran™ cinjenicom, da cemo mi i pored igranja el, imati daleko slabiji tim nego prosle godine, a ni sa tim proslogodisnjim timom, radonjic nije napravio nista..

on the other hand, partizan i pored ne igranja el, te par prodaja, kao i minusa kojeg imaju, opet ce imati bar duplo jaci tim od zvezdinog™ :isuse:

a jos je tuznije sto pojedinci nisu svesni svoje nesvesnosti, pa tako lupetaju o kojekavim imenima, zanemarujuci cinjenicu, da cemo mi sledece godine imati budzet(igracki) u vr glave 1,5m...

a sama cinjenica da se i dalje ne zna, dal ce ostati i oni koji bi to ugovorom i trebali(tipa blazic, bobi, jenkins), vec ce se cenim voditi razgovori o smanjenju ugovora, dovoljno govori sama za sebe...

beatakeshi

Dobro došao!

Filipenko

Može li moderacija da ispravi naziv topika, kako se ljudi ne bi zbunjivali o kom se klubu radi?

Joe D

"Predstavnik Srbije u Evroligi 2014/15" bi bilo razumljivije.  :fantom:

Shaq

Dobro došao!

opet provokacije <_<

i sta cete vi na mom™ topiku :fantom:

by the way, odlaskom brata™ i ostankom teleta na klupi, nadam se da je potpuno jasno, da je  izlisno govoriti o ambicijama i kojekakvim trofejima..

mene personalno najvise intrigira™, dal ce covara i koliko bezobrazno da plasira™ filipa u kk..

iam i neku svoju teoriju, kako ce to biti izvedeno, al otom potom, da ne cuje zlo, sto bi se reklo :fantom:

Edited by Shaq

Töölönlahti

QQ Crvena zvezda 2014/15

... recite što sam razvalio konkurs, a? :s_w:

Shaq

usvaja se.. :fantom:

naslov "QQ Crvena zvezda "

a podnaslov, Jedini predstavnik Srbije u Evroligi 2014/15

Edited by Shaq

Töölönlahti

Grobarska moderacija evidentno nije skapirala koncept... :fantom:

Shaq

ne kapiram sto se ljudi sad iscudjavaju za nelsona, pa on ide 1/1.. nema se bre para ni za ovih 4-5 koju su i dalje pod ugovorom, a kamoli za nelsona ili neko novo smisleno™ pojacanje..

kapiram da bi se drage volje raskinulo i sa jenkinsom, al jbg sa njim se produzavao ugovor kad su drugi davali pare, sad kad covic treba, okrecemo se staroj dobro filozofiji, podmladjivanje tima.. i to sada kad je trziste igraca nikad jeftinije i kad se ima izborena el... prosle godine za tejica, rebica etc nije bilo mesta ni na pripremnim utakmicama, a sad cemo u el sa njima, podpomognuti isksutvom filipom i njemu slicnih igraca :fantom:

Edited by Shaq

Apollo Creed

neka ide nelson...nije zvezda krava muzara pa da udovoljava njegovim megalomanskim zeljama.

Uostalom, uvek mozemo dovesti marinovica ili  vuka radivojevica.

Shaq

neka ide nelson...nije zvezda krava muzara pa da udovoljava njegovim megalomanskim zeljama.

Uostalom, uvek mozemo dovesti marinovica ili  vuka radivojevica.

ne pratis radnju fabule, oslobadja™ se salary cap za jednog filipa :fantom:

by the way malina je presao u levski, a i onako polomljeni vuk je tata™ za filipa..

Edited by Shaq

Filipenko

Zar nije Vuk Radivojević otišao u trenere? Sećam se i neke Ćokijeve izjave da Radivojević ima talenta za trenerski posao i da će svakako za njega biti mesta u klubu u konstelaciji bla bla truć, pohvalivši njegovu odanost i ljubav prema zvezdi. Valjda je trebao da krene da radi sa nekim klincima.

Nikodije

Zar nije Vuk Radivojević otišao u trenere? Sećam se i neke Ćokijeve izjave da Radivojević ima talenta za trenerski posao i da će svakako za njega biti mesta u klubu u konstelaciji bla bla truć, pohvalivši njegovu odanost i ljubav prema zvezdi. Valjda je trebao da krene da radi sa nekim klincima.

Pomešao si, to je Gurović.

Apollo Creed

Svi se bave trivijalnostima tipa ko ce biti novi PG ili C, a niko ne razmislja kako da resimo najveci problem i kako da se otarasimo 1...

4eca33b5bd3d3nesa_headline.jpg

:cry:

Shaq

znas kako, ako bi bar jednom docekali da uprava/trener itd ne cine sve kako bi sami sebi sjebali sezonu, mozda bi i mogli da odgonetnemo dal je nesa baxuz..

al posto to definitivno nisu bile odluke koje je donosio shone™, ne bi ja tome pridavao znacaja, iako sam svojevrmeno i sam mislio da je to jedan od razloga, ipak cinjenice nedvosmisleno govore da nije on taj koji je baxuz, vec ovi drugi, gore pominjani... :fantom:

Guest
This topic is now closed to further replies.