Jump to content
Apollo Creed

Za koga navijate na SP?

Recommended Posts

Apollo Creed

Budući da Toloselekcija nije uspela da se kvalifikuje za Mundijal, red je da se izjasnimo koju selekciju/e podrzavamo na ovom SP. Kratko objasnjenje zasto cete navijati za...moze. Alternativno, mozete dodati i opciju: na ovom SP mrzecu/ne podnosim...

Dakle, buduci da ne mogu da se opredelim za jednu- izdelih simpatije po kontinentima:

Evropa: Rusija- u odsustvu Škota i Iraca, okrećem se braći. Očekujem prolaz u 1/8, za dalje cemo videti, potencijala zanesto vise ima...

Afrika: Alžir. "Crna" Afrika mi je vec dosadila, mada cu uvek simpatisati selekcije sa ovog kontinenta. Alžirci mogu da budu vrlo zajeban igrac na ovom SP, vrlo su potcenjeni a i po imenima igraca i po selektoru a i po igri nista ne zaostaju sa vecinom ekipa na SP. Nadam se da uz Ruse mogu preko grupe u 1/8, mada ce biti tesko...

Azija: Iran. Pola igraca se zove Reza i to samo po sebi deluje gotivno. Drugi razlog: Irankice :wub:  Treci: Nije tu, ali zauvek u nasim srcima: brat Ahmadinedžad.

Juzna Amerika: Kolumbija. Očekujem da urade isto ili vise nego Urugvaj na proslom SP. Uvek gotivan tim, a danas i ekstra jak. Prepišaće grupu,a posle fight...

Centralna Amerika: Honduras. Najveci autsajderi ovog SP i samim tim-podrska.

Mrzecu: kao i uvek Italijane, Nemce, a i 90% ostalih euro reprezentacija. Ovaj Brazil mi se ne dopada i ne bih voleo da nesto urade.  

Lezilebovich

A đe je pppolll ?

Navijam za Yayu i Drogbu.

Voleo bih i da komšije Bosanci nešto urade.

MancMellow

Ne znam za koga cu navijati, osim standardnih simpatija za Engleze, ali ovo će biti prvo veliko takmičenje na kome neću navijati protiv Holandije, takvo vreme došlo  :isuse:  For obvious reasons, jbg 

levi

1. Za slabije.

2.  Za Kolumbiju zbog Radamela :(

Od komšija za Zvjezdana i Vedada. Protiv Šimunićevaca

Mrzim sve što je srpsko rusko. I naravno  Nemce

MiddleClass

Taman da se preobucemo.

Navijam za Njemacku i Italiju!

Protiv Engleske, Francuske, Spanije, Brazila, Kolumbije... za Ronalda i protiv Mesija dok za njihove repke vazi obrnuto. Ne volim ni ove male repke sto su zalutale na SP.

I da Tores budi prvi strijelac sampionata. :heart:

Mauci

Za Italiju, ne bih se ljutio ni da Nemci uzmu. Za ostale mi se jebe ali recimo da mi zaigra brk™ kad ispuse Brazil i Engleska.

clever bastard

Za Urugvajce zbog Suareza, za Italijane jer su prosto Italijani, za Njemce malo manje jer mi se miljenik Rojs povredio ali ne bih imao nista protiv ni da oni osvoje. I Bosna naravno :) Od Afrikanaca i Azijata mi niko nije ni najmanje simpatican, mozda eventualno Obala zbog Jaje.

Timmi

Bih, francuska kao i uvijek, crna afrika standardno i vjerovatno za argentinu, mozda zato sto ih ne vidim kao favorite.

mrzim prokletu njemacku (kako srbin moze za svabu navijati!?), mada nije lose kad razvale engleze. Mrzim grcku iz cisto fudbalskih razloga.

aram

za BiH i Italiju svakako, dalje budemo videli, ako mi se dopadne neki stil igre...

Calavera

Juargej i BiH, a i Belgijanci bi mogli konacno napraviti nesto.

James Marshall

Radovaću se izduvavanju Engleza, Brazila, Španaca, Hrvata, Portugalaca, donekle Argentinaca (ne mogu da im želim sve najgore zbog prošlih majstora poput Gabrijela Omara, ali nikad nisam ni bio ljubitelj igrača tipa Maskerano, Simeone ili Tevez), neće mi biti mrsko ako osvoje Holanđani (iako i oni imaju svoju ekipicu koljača), Njemci™, manje više Talijanci (ovo realno, tu ne računam želju da prvenstvo osvoje Japanci ili tako neki autsajderi, a tu recimo računam i Belgijance a želim im da što dalje prođu), prema Francuzima nemam nikakav odnos, ovo ostalo uglavnom vezano za igrače - volio bih da odigraju solidno i da daleko doguraju Drogba, Esijen, neki od bosanskih igrača, kao i da što prije poispadaju Suarez i slični divljaci, Vidal, Pepe i ostali mesari. Može i putem crvenih kartona.  

Nesh

Za Argentinu posto bi bilo lepo videti ih u finalu bas u Brazilu iako to verovatno niko ne ocekuje. Voleo bih da sto dalje doguraju Kamerun, Obala Slonovace, Japan, J.Koreja, a od jacih Evropljana nije mi mrska Spanija. Nekog sam mozda ispustio. 

ZokiAsov

Tradicionalno patriotski za Nijemce. Sve najgore francuzima, italijanima, spanjolcima i susedima (da komsiji crkne krava). Gotivna mi je i Kolumbija zbog Radomira i koke. 

Kayser

Za nemce zbog Vucica.

I za Argentinu zbog Gabriel Omara

Zinedine Zidane

Za BiH, Obalu Slonovace i Italiju.