Jump to content
IGNORED

Da se ne zaboravi


Lezilebovich

Recommended Posts

U poslednjih vreme iskaču neke nestranačke i javne ličnosti koje imitiraju podršku javnosti velikom vođi i njegovom cirkusu. Ne znam da li to rade po nečijem nalogu ili se jednostavno uvlače u dupe za svaki slučaj, ali mislim da bi bilo lepo da ih imamo popisane na jednom mestu.

Ideju mi je dao ova mizerija

 

 

Zoran Torbica @torbica

Meni se čini da je Neša Stefanović nekoga u policiji ozbiljno nagazio i zasmetao. #doktorat je školski primer spina.

 

Neša :puke:

 

uz njega ide i

 

Iztok Pavlović koji je reklamirao aflatoskin

 

Malo sam izolovan u poslednje vreme od domaćih medija, pa ne znam tačno koje su javne ličnosti istrčavale da se pohvalno izjasne o poplavama, a sigurno ih ima.

 

Link to comment

Meni je ovo indikativno pomalo,

 

http://amitzdulniker.com/2014/06/07/nesa-slina-je-postao-ministar-a-onda-se-desilo-nesto-sto-je-sve-zaprepastilo/

 

mada taj njegov prethodni tekst na koji se poziva ima smisla (ukratko, kaže kako je vrh policije - valjda Veljović - nezavistan centar moći koji redom ucenjuje sve političare koji prete da će ih smeniti). To je ukratko, poenta i ovog teksta - zli direktori policije smeštaju Slini.

 

E, da a ovo je šerova i Dragan Varagić. To je sve baš taj nivo na kojem si i ti Lezilebovichu počeo: internet javne ličnosti.

Link to comment

 

E, da a ovo je šerova i Dragan Varagić. To je sve baš taj nivo na kojem si i ti Lezilebovichu počeo: internet javne ličnosti.

 

uopšte nije ideja da se fokusiramo na internet ličnosti, nego su meni one u fokusu jer nisam u srbiji mesec-dva, pa ostale ne primećujem

Link to comment

Pa znam, samo konstatujem - internet ličnosti su za sada tu, valjda ih je najlakše prikupiti, kad smo, jel'te, na internetu. A to je taj nivo tj. nizak nivo.

Link to comment

Ljubomora, "uticajdzije", a tamo ih 1 Pescanik i neka piskarala koje niko ne cita naprave smesnim.

 

Eto, Amitz prica o policiji sto godina a niko ga ne jebe.

 

Onaj Fajgelj doktorirao u Grenoblu, ej, a ljudi mu se smeju.

Link to comment

Dušan Kovačević

 

Quote

 

Volimo da stvaramo vođu koji je nalik na oca, da ga ne bi voleli, kao što uglavnom ne volimo oca. I to je jedan apsurd možda neobjašnjiv, ali mi imamo za potrebu da za vođu imamo nekoga ko je moćan. A kada se ta ličnost izdvoji, proslavi, onda smo isto tako protiv toga i nastojimo da mu oborimo autoritet.

Link to comment

Meni je ovo indikativno pomalo,

 

http://amitzdulniker.com/2014/06/07/nesa-slina-je-postao-ministar-a-onda-se-desilo-nesto-sto-je-sve-zaprepastilo/

 

mada taj njegov prethodni tekst na koji se poziva ima smisla (ukratko, kaže kako je vrh policije - valjda Veljović - nezavistan centar moći koji redom ucenjuje sve političare koji prete da će ih smeniti). To je ukratko, poenta i ovog teksta - zli direktori policije smeštaju Slini.

 

E, da a ovo je šerova i Dragan Varagić. To je sve baš taj nivo na kojem si i ti Lezilebovichu počeo: internet javne ličnosti.

 

 

Ali kako ovaj lik nepogrešivo u svakom sukobu upseva da stane na pogrešnu stranu. Rispekt.

 

Jedinstveno odvratan tekst.

Edited by Turnbull
Link to comment

cek zezas li se?

 

ako ne, onda cu reci da "naming and shaming" nije isto sto i denunciranje.

 

Ne zezam se. Mislim da bismo morali da sacuvamo dostojanstvo sada vise nego ikada kad smo izlozeni vladavini glupana, kad se okolo mase raznim spiskovima "neprijatelja srBstva" i kada generalno jurimo ka katastrofi nevidjenih razmera. Na relevantnim topicima ima sasvim dovoljno mesta da se posprdno ili kako god kritikuju pojave i njihovi nosioci i mislim da nema razloga da se imenom i prezimenom apostrofiraju ljudi na topiku koji sluzi samo da se od njih napravi spisak. Verovatno preterujem zato sto se licno grozim pravljenja bilo kakvih spiskova ali smatram da mi je u osnovi primedba korektna.

 

Uzgred, bilo je neuporedivo ilustrativnijih izjava kojima je mogao da se zapocne ovakav topik. Meni ovo Kovacevicevo vise lici na komentar neke drustvene pojave u Srba (po mom misljenju diletantski komentar ali diletantstvo jos uvek nije moralni prekrsaj) nego sto je implicitno uvlacenje Vucicu u bulju.

Link to comment

Volimo da stvaramo vođu koji je nalik na oca, da ga ne bi voleli, kao što uglavnom ne volimo oca.

ja sam obožavao svog tatu

 

ne mogu da se odlučim ko mi je odvratniji, dušan il siniša...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...