Jump to content
Boza_zvani_Pub

SP na RTS-u

Recommended Posts

stoka

HRt-ova emisija će se zvati Brazuka.

U Zg studiju će biti između ostalih i Prosinečki i mislim Štimac :D

Kako se zove onaj lik što je na RTS prenosio sad Srbija - Brazil?

Najebali ste uz tog smarača, nešto gore u životu nisam slušao.

Matori, ti si samo ljubomoran. Jedva čekamo Ackine statističke trivije nalik onoj da do sada na svetskim šampionatima nijedna reprezentacija koja je u regularnom delu utakmice postigla više golova od protivnika nije izgubila utakmicu ...

Weenie Pooh

Ili da je neki tim od do sada postignutih 68 golova na SP, čak 41 dao u prvim poluvremenima utakmica.

ducca

Sve bih rado gledao na HRT al bojim se da ce biti mrak

Edited by ducca

Nesh

Kod mene (SBB Nis) ukoce HRT2 i kad pustaju snimke starih utakmica. Za vreme svetskog prvenstva verovatno ce da ih ukoce non-stop 00-24.  :mad:

Edited by Nesh

dr.dule

Prvo SP bez uzivanja u Mili Horvat. :wacko:

Bez Cirinog ludila i sokolovog oka.

Eh, zivote idiote, sva sreca da pred ovo svetsko niti jedan golman nije izvrsio samoubistvo jer bi Vlada Mijaljevic opet konstatovao da je u pitanju nezgodna povreda pred sam start svetskog. :ph34r:

Jozef K.

Planiram da deo vremena provedem u vikendici. Tamo imam nemačke ARD i ZDF. Da li će biti kodirani ili mogu da odgledam WC free to air? Ima li neko ko prati TV preko satelita?

Renegade

Za prošlo svetsko su ovde bili legalni strimovi raznih televizija. http://www.eurovisionsports.tv/ Sad ne vidim nikakav nagoveštaj ali se nadam da će biti opet.

John Coltrane

Kod mene (SBB Nis) ukoce HRT2 i kad pustaju snimke starih utakmica. Za vreme svetskog prvenstva verovatno ce da ih ukoce non-stop 00-24.  :mad:

Da jbt, sve cesce zadnjih meseci SBB gasi HRT2 iako nema nekog konkurentskog programa na PTC. Moram 'vatati stream.

Boze uvek se setim, glede SP EP specijala, one slike sa Zikom seljakom koji drzi loptu na glavi, ispod pazuha "korneri" a mic u dzepcetu od kosulje i pored njega Milica Gacin (predivan MILF u tom trenutku).

Jimmy Kowalski

Planiram da deo vremena provedem u vikendici. Tamo imam nemačke ARD i ZDF. Da li će biti kodirani ili mogu da odgledam WC free to air? Ima li neko ko prati TV preko satelita?

Najavljeno je da ce na Hot Birdu (13 stepeni) biti kodirani, a da ce na Astri (19 stepeni) raditi normalno FTA..

Jozef K.

Najavljeno je da ce na Hot Birdu (13 stepeni) biti kodirani, a da ce na Astri (19 stepeni) raditi normalno FTA..

Hvala.

Bane5

Sa sajta RTS-a:

Radio televizija Srbije, obezbedila je ekskluzivno pravo direktnog prenosa svih utakmica Svetskog prvenstva u fudbalu. Na prvom, drugom i RTS HD programu, od 12. juna do 13. jula, naši gledaoci videće ukupno 64 utakmice.

RTS HD program mogu da prate svi koji poseduju adekvatnu DVB-T2 opremu za prijem digitalnog signala sa jedne od predajničkih lokacija Inicijalne DVB-T2 mreže, kao i korisnici usluga kablovskih i IPTV operatera širom Srbije.

Gledaoci RTS HD programa biće pravovremeno obaveštavani o rasporedu prenosa koji će biti emitovani.

Babu Bhatt

Budući sam ja ljubomoran na Acu, evo i vama malo ;)

672q95.jpg

ducca

Banujte ga!

Dark Wader

Ko je ovaj agent provokator???

Boza_zvani_Pub
Mirise na tesko sranje...

четвртак, 12. јун 2014, 21:15

Фудбал: СП

Прва у низу специјалних емисија посвећених Светском првенству у фудбалу сваког дана за љубитеље најважније споредне ствари на свету.

%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%

Најаве утакмица, занимљивости са Мондијала, разговори са гостима непосредно пред почетак утакмице и током полувремена у реализацији Спортске редакције РТС-а. Водитељи специјалних емисија су Предраг Страјнић и Милан Вуковић, уз помоћ колега Тамаре Ракић, Горана Степића и Драгане Косјерине.

У вечерашњој емисији из студија РТС-а непосредно уочи церемоније свечаног отварања Светског првенства биће речи о тимовима који ће се представити нешто касније у првој утакмици на овогодишњем шампионату света у Бразилу. О тиму земље домаћина која и данас игра најлепши фудбал, али и о екипи Хрватске против које Бразил игра први меч на првенству, сазнаћете уочи почетка отварања првенства и током полувремена саме утакмице.

Свечано отварање према најавама биће у ритму самбе, румбе и наравно лопте "бразуке". Док је у студију вечерас домаћин Предраг Страјнић, пренос из Сао Паола коментарисаће Александар Стојановић.

Edited by Boza_zvani_Pub